Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni (interneten)...

Hol lehet kapni (interneten) kígyólánc kiállítási nyakörvet? Körülbelül mennyibe kerül? (50 cm-es kéne)

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 18:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez mindennapi sétára ideális, de te tudod.
2012. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Miért? Ezért kérdeztem, hogy használható-e funkcionálisan nyakörvként. Mondjuk úgy, hogy nem nyúlok hozzá, csak dísznek van a kutyán, meg hogy ne a szőrére kelljen csiptetnem a bilétát :)
2012. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Akiteki ***** válasza:
Erre hogy teszel fel bilétát? Egyébként meg leesik, ha nincs rajta póráz. Ezt nem tudod méretre állítani.
2012. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja hogy, ezt nem tudom úgy rárakni, mint egy fojtót? Akkor bukta... Pedig reméltem, hogy egyszer az én sz*ros keverékem is lehet majd egy picit csinos :D
2012. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Akiteki ***** válasza:

De, úgy teszed rá, mint egy fojtót. Ezért kérdezem, hogy akkor hogy teszed rá a bilétát? Mert mikor átfűzöd egyik karikán a láncot, akkor el fog akadni a bilétában. Ezért nem tudom elképzelni, hogy teszed fel. És mivel a fojtónak ugye nagyobbnak kell lenni, mint a kutya feje, ha nincs rajta a póráz, akkor simán lecsúszik a fejéről. Ezen kívül ezek nem sima láncok, hanem szorosan egymáshoz kapcsolódik, nem is lehet annyira behajlítani, sokkal merevebb, mint egy sima lánc.

Mondd el, hogy tudod felrakni a fojtót bilétástól? Csak azt tudom elképzelni, hogy egy számmal kisebbet veszel és egy karabinerrel összefogod a nyaka körül. De az megint csak elég könnyen kinyílik.

2012. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A biléta (oké, csak csavarós címtartó, mert a fémbiléta csörögne, meg amúgy is chippes a kutya és direkt sem lehetne elveszíteni, nemhogy véletlenül) kulcskarikán van, amit ráhúzok a fojtó egyik karikájára, most is úgy van.
2012. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Akiteki ***** válasza:
Ja, értem. Akkor a kulcskarikának van annyi súlya, hogy nem lifeg rajta a fojtó. Így már világos.
2012. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire gondolsz, mert súlya az gyakorlatilag nincs, de teljesen kényelmes megoldás, évek óta így használjuk. Inkább megmutatom:

[link]

2012. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Akiteki ***** válasza:

Annyi súlya gondolom mégis van, hogy ne csússzon le a fejéről fékezéskor.:))

Én is küldök neki egy pacsit:))

2012. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!