Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom melyik a jó megoldás...

Nem tudom melyik a jó megoldás a kutyusomnak, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2646905-nem-fagyhat-meg-a-kutyusom-ugye__oldal-1


Ez az én kérdésem volt, azt hittem a feltételek amiket biztosítottunk a kutyusomnak, megvédik őt a hidegtől, de a válaszok szerint amiket kaptam ez nem így van. Lehet így baja az ízületeinek? A szalmától kialakulhat bőrbetegség?


Ő a kertben lakik, már megszokta, hogy akkor jön-megy a kertben, amikor neki tetszik, nem hiszem,hogy jól érezné bent magát egész nap. Aggódom..


2012. febr. 8. 09:14
 1/3 A kérdező kommentje:
www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2646905-nem-fagyhat-meg-a-kutyusom-ugye__oldal-1
2012. febr. 8. 09:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egész napra bent lennie, de éjszakára azért nem árt. Napközben mozog, meg azért süt a nap is valamennyire, az nem olyan veszélyes.
2012. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Napközben úgy is mozog a kertben, elég inger éri, nem fog valószínűleg sokáig gubbasztani egy helyben. Még az én puhány szobakutyáim is kint vannak ilyenkor nappal és élvezik is, (szintén mind nagytestű, több réteg szőrrel).

Estére addig tanácsos lenne mindig bent tartani, míg 0 fok körülig nem emelkedik a hőmérséklet éjjel.

2012. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!