Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát éri meg a...

Melyik kutyát éri meg a legjobban tenyészteni? Melyikek a legdivatosabb fajták?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 12:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/254 anonim ***** válasza:
17%
Attól, hogy én személy szerint nem tenyésztek, még lehetnek és vannak olyan barátaim akik igen. Akik belátást engednek a pénzügyeikbe is és igen, látom, tudom mennyi az annyi!
2012. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/254 anonim ***** válasza:
5%
Hobbyból elletem a kutyát!Jó lesz neked kicsi szukám hidd el, ellesz párszor, a kölyköket elvesszük tőled, de ne bánkódj nekem is drága. Ez is remek. Tegyük a szívünkre a kezünket: nem tennénk ki a kutyát ennek ha nem lenne rajta valamennyi haszon. Az más téma hogy nem megélhetési forrás, mert valóban nem az.
2012. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/254 anonim ***** válasza:
84%
Igen, hobby... ugyanis megélni nem lehet belőle. Azoknak a hobbyja, akik jobbá akarnak tenni egy fajtát, de cserébe semmit nem várhatnak, hisz a legtöbb ember nem becsüli ezt meg...Mert neki 'occsó' kutya kell, de lehetőleg egészséges, 'fajtiszta' stb...
2012. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/254 anonim ***** válasza:
85%
tényleg, tökre igazad van. minden tenyésztő hazug és hülye, csak te vagy helikopter.
2012. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/254 anonim ***** válasza:
89%

ma 15:43

A barátaid max egy szelete a kutyatenyésztőknek. Tehát általánosítasz. Valóban vannak, akiknek megy a szekér. De ez nem általános. A kérdező kérdezett. Akkor rajta, ajánlj neki jól jövedelmező fajtát. Lehet, egy életre hálás lesz Neked.

2012. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/254 anonim ***** válasza:
100%

# 43

más nevében nem beszélek, de én speciel azért hozok le almot a szukámtól, mert benne látom azt, amit ettől a fajtától elvárok, amiért ezt a fajtát szeretem. kiválasztottam egy kant, aki illik hozzá mind vonalban, mind küllemben, mind jellemben, és azért raktam össze vele, mert szeretnék egy kiskutyát, aki a kettejük leszármazottja, és aki - reményeim szerint - még szebb és jobb lesz, mint az anyja, akivel tovább tudok menni, akivel folytatni tudom, amit az anyjával elkezdtem, és majd ha már visszavonul, átveszi a helyét.

és pont azért, mert magamnak "gyártok" kutyát, pont ezért nem fogom elaprózni a dolgot.

2012. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/254 anonim ***** válasza:
27%
43-asnál a pont! A többi csak szöveg és parasztvakítás! Igen én NEM TENYÉSZTEK! Mert: azt akarom, hogy a kutyáim sokáig velem legyenek (ez a hobbim), soha ne szenvedjenek az én kedvemért, haszonszerzésből, hírnevem nagyobbításáért, kísérletező kedvem miatt. Hány évet is vesz el egy szuka életéből egy alom felnevelése? Ilyenkor hol vannak a nagy okosok, akik más kérdéseknél ezt gyorsan odavágják? Ja, hogy itt nem számít, mert ez a kérdés a tenyésztőkkel kapcsolatos akinek ez a HOBBIJA!
2012. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/254 anonim ***** válasza:
100%

nekem elhiheted én lennék a legboldogabb ha almonként lenne 2 kiskutya (1 szuka és 1 kan) akik szépek, jók a szűréseik stb és nem kellene azzal szenvednem, hogy eladjak 4-5 olyan kiskutyát ami nem az amit megtartanék. Nekem az pont annyi bevételt hozna és jó lenne mint a gazdikkal szenvedni akik azt se tudják mit akarnak... majd évekig várni a telefont, hogy a fajtamentés egy általam tenyésztett kutyát szedett össze valahol (mert bármilyen cukkinak és kedvesnek tűnik egy család vagy egy ember soha nem lehet biztos benne az ember, hogy hova kerül a kutya)

Most is van, hogy inkább ismerősnek ingyen odaadom a jó kutyát mint, hogy "jó áron" adjam valakinek akiről semmit se tudok

2012. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/254 anonim ***** válasza:
65%
47! Így a korrekt ahogy elmondtad! Végre valaki értelmesen, és nem azt mondja "hobby", mert attól a hideg kiráz.
2012. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/254 anonim ***** válasza:
93%
Szóval számodra elfogadhatóbb ha valaki anyagiak miatt tenyészt mint azért mert szereti a fajtát és olyan minőségű kutyákat akar a világra segíteni akik ezt jobbá teszik? érdekes....
2012. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!