Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből tudom, hogy a kutyám...

Miből tudom, hogy a kutyám engem tekint falkavezérnek s nem magát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 13:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Én meg szoktam őt "ugatni" időnként. Leteperem, hörgök, morgok és megharapom a fülét, s a szájamba veszem a fejét (a torkát kellene, de ezt azért túlzásnak tartom). Így tudja, hogy én vagyok továbbra is a vezér. Azonnal meg is adja magát, füleit behúzza. Szóval ha agresszív vagy vele és behúzza a füleit, akkor biztos, hogy aláveti magát.
2009. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
:) Úgyértem az Ő viselkedésén ezt hogy veszem észre?
2009. jún. 2. 13:08
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
a fejét? a szadba?? uuuh izlesek es pofonok, en nem vennem a szamba akarmennyire szeretem a kutyam, de amugy nem rossz otlet a birkozas, addig amig jatekos jellegu es nem csap at agresszioba.
2009. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
13.05 Szuper! Csak egy dolgot hagytál ki: Ha a pisijét is lepisiled az lesz a tuti!
2009. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Fú,tudnám sorolni,de a legfőbb dolog,hogy hallgat rád,szót fogad és legfőképp tisztel téged!

Van egy jó módszer,amivel letesztelheted,hogy hol is van a helyed nála. Ezt a tippet egy kutyakiképzőtől kaptam. Azt mondta mikor megyünk sétálni engedjem szabadon és ha követ feltétel nélkül,akkor minden ok,én vagyok a vezér. Többször változtattam hirtelen irányt,ha egy kicsit előre futott,megfordultam és elindultam az ellenkező irányba...mondanom sem kell,hogy egyből a seggemben volt! Persze,csak nyugodt,kutya mentes vidéken engedd el,mert ha nem,nem lesz egyszerű! Én ajánlom a jó nagy réteket,erdőket...

2009. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én még sosem engedtem Őt szabadon séta közben. Mert pont attól félek mi lesz ha faképnél hagy...
2009. jún. 2. 13:12
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Szia.Mennyi idős a kutya?Milyen fajta?Családi házban v. bérházban laksz?
2009. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is be voltam sz.rva! De a kíváncsiságom erősebbnek bizonyult.:) Egyébként előtte érdemes gyakorolni a kertben,hogy mennyire jön oda ha hívod. Vagy először akkor ne egy erdőben próbáld ki,hanem egy viszonylag zárt területen pl. egy park,egy strand(persze csak sunyiban)...De a lényeg ha el is fut,soha ne menj utána,mert onnan a maradék tekintély is elvész...inkább fordíts neki hátat és indulj el az ellenkező irányba!
2009. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Szia!

5 hónapos Yorki fiú, és családi házban élünk.

2009. jún. 2. 13:27
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
És mindenképp legyen rajta biléta,amin rajta van a címed,telefon számod...biztos ami biztos :D
2009. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!