Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 honapos a kutyám. Ha most...

7 honapos a kutyám. Ha most nem kezel falkavezérnek később sem fog? Egyszerüen nem olyan a kiállásom. Vagy, vannak tippek, hogy tudnám megerősiteni a fölényemet bántás nélkül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
milyen fajta kutyád van? ilyenkor erősnek kell lenni, nézz a szemébe ameddig csak lehet, hagyd, hogy ő vegye félre először a tekintetét, ez is azt jelenti, hogy tisztel, de ha már nagyon nem tisztel, fektesd a hátára(ilyenkor a kutyák a leggyengébbek) és harabd meg a lábád (most majd jönnek, hogy állatkínzó, de nem kell véresre harapni, csak picit) kutyatenyésztő ismerősöm is ezt csinálta dobermanjával, hogy tisztelje őt, mert már megakarta harapni (és normális, nem állatkínzó, de az ilyen kutyáknál nem lehet elérni semmit szép szóval..) Üdv :D
2010. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
a harapásnál nem arra gondoltam, hogy icit véresre, hanem, hogy picit fájjon neki, érezze , hogy ki a főnök :)
2010. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Olvasd Jan Fennell könyveit, sokat segít és erőszakmentes a módszere!

Íme az első könyve:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszi.. majd megprobálom.. :D amugy labrador lány
2010. jan. 4. 20:14
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok :D akkor nem kell megharapnod :D:D a labrador nem agresszív, a harapás csak a doberman és buldogra vonatkozik :D akkor adj neki nagyon sok szeretetet, ha rosszat csinál lekiabálni és karton papírt csapdosni a levegőben ( a hangok miatt, nem kell megütni a kutyát, ő megijed a hangoktól si) a végén te leszel a főnök :D
2010. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Egy éven belül bőven van időd kivívni a tiszteletet. Rengeteg módszer van. Csak utánad mehet be az ajtón, előbb te eszel és csak utána kapja meg ő a kajáját, ne engedd, hogy ugatással bármit is elérjen. Éreznie kell, hogy itt nem az van amit ő akar. Ha például leteszi eléd a labdáját, és elkezd ugatni, hogy dobd el, egyszerűen (de látványosan) fordíts neki hátat, és ne foglalkozz vele, amíg meg nem hunyászkodik. Ha nagyon fegyelmezni akarod, akkor ne üss a fejére, csak a fenekére, vagy a mutató és középső ujjaddal csípd meg a nyakát. Tudnod kell, hogy amíg egy ténylegesen nagyon erős ütést nem kap, nem érez fájdalmat, így teljesen felesleges ütlegelned ha rossz. Kicsiket csapkodj a fenekére, és emeld meg a hangod. Szavakat nem ért, csak hangsúlyt.
2010. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, első válaszoló, de akkora baromságokat irkálsz, hogy az már fájdalmas. Gondolom a 82 százalékodat nem a kutyák témában gyűjtötted össze, mert amiket mondasz, az kábé a nullát sem üti meg.

Bocs, de annyira fájt, hogy nem bírtam ki. :)

2010. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
hát, ha majd te is nevelsz dobermant, akkor rájössz, hogy szép szóval nem érhetsz el semmit, amúgy mivel van a gond, amit írtam? mert sztem minden rendben van vele, ez bevállt.... és az első részt akkor írtam, mikor még nem tudtam milyen fajta, és a leírás alapján azt hittem valami házörzőzől van szó, amúgy a kérdezőnek üzenem, hogy a kiskutya grabancát, ha rossz ( a nyaka fölötti rész vagy hogy magyarázzam) meglehet húzni, mivel az anyjuk is így neveli őket :)
2010. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
amugy látszik rajta hogy el lehet érni a kutyánál eredményt, csak néha engedelmesebb, néha nem.. és szerintem nem irt hülyeséget első
2010. jan. 4. 20:48
 10/21 anonim ***** válasza:
Megharapni egy kutya lábát? Szerinted? Higiéniáról hallottál már? És mikor szeretgeted, akkor meg a fenekét csókolgatod vagy mi? :D
2010. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!