Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával külföldre? Hogyan...

Kutyával külföldre? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Volna pár kérdésem evvel kapcsolatban.

magyar-szerb határ érdekel, hogy milyen papirok kellenek, ha én szerbiai vagyok és Magyarországon töltök egy hónapot és szeretném magammal vinni a kutyusomat is, de a kutyus akkora kb. 8-10 hetes lenne, átlehet vinni ebben a korban is? Az első vedő oltását megkapja már ebben a korban, de lehet már a másodikat is.Mi kell hozzá, hogy átvihessem? Vonattal szeretnék utazni, azon lehet kutyával? mennyit kell fizetnem? Egy személy megvan, hogy max. hány kutyával mehet, ha igen mennyi az a határ?


2012. febr. 8. 18:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szóval igen, adott egy 8-10 hetes kiskutyus, akit Magyarországra szeretnék átvinni magammal, mert ott fogok tartózkodni kb 1 hónapig és aztán persze haza is hoznám.
2012. febr. 8. 22:13
 12/13 Hovarju ***** válasza:

kérdezd meg a helyi állatorvost, az aktuális előírásokról.

Vonaton szállíthatsz kutyust, de számíts rá, hogy hosszú lesz az út. Ha teheted fáraszd le indulás előtt és akkor jó eséllyel végigaslussza az utat. Készülj fel rá hogy esetleg pisilni, kakilni fog. Legyen nálad törlőkendő és valami amivel fel tudsz takarítani utána. Én a 3 hónapos kutyámnak hosszú útra vittem rágócsontot és egy madzagos labdát.

Jó utat kivánok !

2012. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, majd érdeklődök az állatorvostól is.:)

És természetesen majd lefárasztom út előtt, meg lesz nálam minden ami szükséges.

2012. febr. 8. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!