Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikában tényleg egész nap...

Amerikában tényleg egész nap boxban tartják sokan a kutyákat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sok amerikai szakkönyvet- és cikket olvasok a kutyákról. Lehet, hogy az angol nyelv miatt félreértek valamit, de nekem eléggé az jön le, hogy sokan egész nap boxban (nem kennelben!) tartják a kutyáikat és csak a séta meg a munka/sport idejére mehetnek ki. Vagy ha nem is egész nap, de addig, amíg dolgozik a gazdi, vagy éjszakára. Ha beírod a gugliba, hogy crating a dog all day vagy crating a dog while at work, egy halom cikket találsz a témában! A sztaki szótár szerint a to crate azt jelenti, hogy rekeszbe, ládába csomagol. Nekem úgy tűnik, hogy náluk a tartsuk-e boxban kérdés valami olyasmi, mint nálunk az, hogy használjunk-e folytó nyakörvet. Szerintem ez elég megdöbbentő, ha igaz. Mi itt Mo-n úgy gondolunk Amerikára, mint valami kutyaparadicsomra, ahol ahol ha valaki csak csúnyán néz egy kutyára, már elviszik a rendőrök, de ez a "crating all day" kimeríti az állatkínzás fogalmát és nálunk ilyen épeszű embernek nem jutna eszébe.
2012. febr. 8. 19:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánatot kérek. :) És az OFF-ért is!
2012. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem katasztrófa a kutyának a box egyáltalán. Nekem is van, általában nyitva van az ajtaja, és mindegyik kutyám heverészik benne szívesen, magától. Az egyik kutyafekhely a box. Igazából ez kondícionált pihenés. Nálunk pl az autó is egy olyan dolog amibe beszállnak a kutyáim és már alszanak is. Most pl. Van egy mentett kutyám aki egyrészt zaklatja a macskát, másrészt nem szobatiszta, harmadrészt bőrbeteg. Semmi baja nincs attól, hogyha nem tudok figyelni rá, becsukom. Általában megkapja a gyógyszerét a kajájával aztán alszik. Nem tűnik elégedetlen nel.
2012. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!