Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Törpe Uszkár?

Yorki vagy Törpe Uszkár?

Figyelt kérdés

Kb. 98% esély van arra hogy Yorki és 2% arra hogy Uszkár lesz.

De szerintetek melyike??

Mind a 2 fajta megfelel az igényeimnek...



2012. febr. 8. 20:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Én az uszkárt választanám. Okosabb, tanulékonyabb és nem divatkutya.
2012. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%

Yorki!!!

A törpe uszkár nagyon nem szép

2012. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Uszkár. Egyértelmű. Normálisabb, meg egészében is kutya
2012. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom hogy miért de a yorkit azt jobban szeretem. Lehet hogy azért mert régen én is akartam yorkit és rengeteget megtudtam róluk, úgyhogy én a yorkira szavazok!!
2012. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire valószínű, hogy yorki lesz, akkor mért kérdezed? Amúgy nekem az uszkár szimpatikusabb, nem tetszenek a yorkik, mindenkinek az van. De persze te tudod, ez csak az én véleményem volt.
2012. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat!


Azért kérdezem mert lehet hogy meg gonduljuk és mégis Uszkár lesz... nem tudok döntenni 2 fajta között...

2012. febr. 8. 20:22
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Uszkárral jobban járnátok, hidd el.
2012. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Én is az uszkárt, bár én elfogult vagyok, gyerekkoromban fehér törpe uszkárunk volt, imádtuk a kis drágát. :)

Nagyon alkalmazkodó, aranyos, okos kutyus, tényleg annyira beilleszkedik a családba, hogy szinte olyan, mint egy ember, képes emberi ésszel gondolkozni. Jó, most lehet, hogy túloztam picit, de tényleg roppant értelmes fajta. Barátságos, és csendes. Nagyon könnyen tanítható még az ugatósabb is, hogy ne tegye, csak ha muszáj, egy-két halkabb ugatást inkább. De nem is nagyon van köztük kiabálós, illetve amúgy is szinte kitalálják a gazdik gondolatait, és érzik is, hogy az nem helyes viselkedésmód, ha hangosak, megrágnak valamit a lakásban, ilyen piciként nyilván előfordulhat, és egykettőre szocializálódnak szinte maguktól, tanítani sem kell nekik a helyes viselkedést. Lelke van, igazi családtag, akit csak szeretni lehet, és mindenkivel meg is szeretteti magát. Mint egy finom kis úrihölgy, úgy viselkedik, persze ha lány. Nem egy izgága kutyus, mint a yorki, ennek ellenére játékos. És figyelmes, éber, védi a gazdáit, a lakást, ha kell, mikor a tv-szerelő meg akarta mozdítani a tévét, rögtön fenyegetően megugatta. És méretben is szerintem "normálisabb" egy törpe uszkár is, mint egy yorki. Kirándulni is el lehet menni vele bárhová, mert rövid a szőre, nyilván nyírni kell, míg a yorkinak beleakad minden a szőrébe.

2012. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Uszkárt választanám.
2012. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

uszkár, nem olyan beteges és nem is divat fajta...jó kevesebben is tenyésztik de szerintem szebb mint a yorki...

itt vannak a kennelek, sok színben van és nagyon szépek:

[link]

2012. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!