Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állagú a kutyaszalámi?...

Milyen állagú a kutyaszalámi? Össze tudom úgy kockázni, mint a párizsit?

Figyelt kérdés
A család valahogy rákapott a párizsire és megeszik a kutya elől, láttam kutyaszalámit a boltban, kb feleannyiba is kerül, meg a kutyán kívül más nem enné remélhetőleg. Össze lehet kockázni szépen, vagy milyen állagú? Jutalomfalatnak kéne, nem ezen él!
2012. febr. 9. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában olyan, amit lehet kockázni, de vannak darabosabbak is, ami vágásnál szétesik. Vagy ha vágásnál nem is, nehéz lenne jutalom falatként magunknál hordani, utána előkotorászni. De amúgy meg olyan olcsó, hogy egy kipróbálás nem fog nagy anyagi terhet róni rátok :)
2012. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én gyakran veszek jutalomfalat céljából. Nagyon szeretik.

Egyébként az állaga elég tömör. Mondjuk én hűtőbe tárolom, lehet az is dob a keménységén. De szépen össze lehet kockázni.

2012. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor kipróbáljuk.

Jelen helyzetben sajnos az a 200Ft is eléggé számít, úgyhogy ha nem válna be nem örülnék neki, ha ki kéne dobnom vagy a szomszédnak adni.

2012. febr. 9. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Már miért kellene kidobni. Akkor vacsi lesz belőle a kutyáknak, és nem jutalomfalat.
2012. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vacsinak nem adnám azért, csak jutalomfalatnak. De ma vettünk tescosat, a célnak megfelel, bár annyira nem rajong érte, mint a párizsiért, de jó lesz.
2012. febr. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!