Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden 2 év körüli kisgyerek...

Minden 2 év körüli kisgyerek szeret gyurmázni, kockázni, rajzolni?

Figyelt kérdés

Lánym 2 éves lesz márciusban, de ha 5 percnél továb egyik sem köti le.

Csak mert itt olvasom, hogy 2 évesen már milyen sokmindet szeretnek, mennyi ideig eljátszanak stb


2011. febr. 4. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kockázás= épitőkocka? - vagy szerencsejáték?-


igen szeret! gyurmát még nem kapott de rajzolni szeret szinezni épitkezni babázni.

2011. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.Az enyémet egyáltalán nem kötötték le ezek a dolgok sem akkor,sem most.Pedig már 4 éves!
2011. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Építőkocka:-))


Az enyémet sem igazán, viszont ha kimegy az üzletbe nagyszüleimhez (abban házban van az üzletük, ahol mi lakunk), ott elkapapálgatnak, szerel, pakol...



ha kockázunk, akkoz az a játék, hogy én felépítem, ő leborítja.

2011. febr. 4. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:

első v.


kétévesen már inkább épiteni szeret mint rombolni!

rajzolj elő neki valamit és lehet folytatni fogja kezdj el tornyot épiteni figyeld meg egy idő után már Ő fogja kezdeni a tornyot nem hagyja neked..

2011. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő is tud építeni, de ez jobban tetszik neki.
2011. febr. 4. 12:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. 2 éves lesz márciusban és fiú. Pár hónapja odavolt az építőkockákért, de most már az sem köti le. A rajzolás meg kb. 5 percig.
2011. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam is két éves, de túl sokáig még őt sem köti le egy valami. Rajzolgat pár percet, megy tovább. Épít, rombol a tesóival, megy tovább. Képeskönyveket nézegetünk, szerintem 20 perc után már unja. Imád az udvaron tevékenykedni, motorozni, csúszdázni, hintázni.
2011. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kicsit sem, de már 4 éves és most már elmondhatom csinálja, de nem kreatívan és nem szívesen.
2011. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az enyém néha ritkán építget, de ritkán és építGET. firkálni szeret, de ő is csak 5 percig. gyurmája még nincs, majd húsvétra kap. amit viszton szeret, akár fél óráig is, vagy tovább, a vízfestés. szeret még gyöngyöt fűzni, de csak anyi ideig hogy kb. 10-et felfűz, és azt fel kell kötni a nyakába láncnak. a kis konyhájával viszont nagyon szeret babrálni, kap hozzá vizet, meg tésztát, főz a kutyáinak, azzal elvan akár fél órát is amíg dolgom van. de ő egy ilyen mozgékonyabb fajta, szóval nem várom el tőle, hogy ücsörögjön. itthon szokott motorozni is, van egy jó nagy konyha ott tud.

a kislányom karácsonykor volt 2 éves.

2011. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én tettem fel nem rég,hogy szeret e 2 éves gyereked rajzolni?Ő gyurmázni nagyon szeret.naponta leül vagy 10 szer és van hogy 30 40 percig is gyurmázik,ha ott vagyunk vele tovább is.színezni nem szeret,firkálni sem.Építeni szeretett,most kicsit alább hagyott.de időnként azt is előveszi,és építget szépen egyedül.
2011. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!