Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okozhat bármilyen gondot, ha...

Okozhat bármilyen gondot, ha a kutyának ilyen hidegben egy kicsit felmelegített (de nem forró) ételt adok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az embernek is jól esik a meleg étel/ital ilyenkor, akkor talán egy állatnak, kutyának is.
2012. febr. 9. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Ilyenkor kell is nekik......

2012. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Dehogy okoz gondot :O Főleg a kint tartott kutyáknak fontos, hogy kéz-meleg, langyos ételt kapjanak, amitől fel tudnak melegedni!!!
2012. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen hidegben fontos, hogy a kinti kutyák meleg táplálékhoz jussanak!

Csinálhatsz nekik ilyet:

komplett kutyaeledel + víz, vagy valami leves(húsleves, bableves... amiben van zsír is) + lehet rizs vagy fotburgonya is és megmelegíted!

Mi ilyet adunk a kutyáknak, és a székletuk is normális! Egézsségesek, és szerintemjobb mint egyszeru száraz táp!

2012. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem okoz nekik semmilyen gondot! :)
2012. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 heva2121 válasza:
Fött burgonyát nem ,mert,ha jól tudom a kutya nem tudja a burgonyát megemészteni,csak "átmegy"rajta.
2012. febr. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a kutyának mindig langyosan adjuk az ételt. nemcsak télen, hanem nyáron is. Ebben a hidegben inkább zsirdusabb ételt készitünk.
2012. febr. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig megmelegítem a kutyáimnak a kaját. Szerintem jobban is esik neki, másrészt a hideg kaja meghajtja őket. Ebben a hidegben főleg!
2012. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
A főtt burgonya nem gond, jól lakik tőle, meg is emészti, de tápértéke az nincs.
2012. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!