Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télleg ennyire el van kényezte...

Télleg ennyire el van kényeztetve?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves Cocker Spánielem és kb. 1 hete sütöttem neki kutya sütit és mindenki meg szólta hogy mennyire elvan kényeztetve mert sütök neki ez akkora baj? És aki főz a kutyának? rossz válaszolók kíméljenek köszi
2012. febr. 9. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogy baj. Legalább tudod mi van benne! Én is épp ma nézegettem a neten a kutyasüti receptjét :)


Te milyet sütöttél neki, mi van benne? Leírnád hogy készül? Vagy a linket esetleg, ahonnan szedted..

Ízlik neki?

2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha néha sütsz neki sütit, avval nem kényezteted el, csak ha állandóan azt adsz neki. Az elhízás miatt amúgy sem ajánlatos túl sokat adni neki.
2012. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyszerű kis süti volt nagyon ízlett neki :)

Alapanyag: 1kg liszt,2 bögre tej,1 bögre olaj, 0,5 kg kukorica dara 10-15 percet sütöttem 180 fokon

2012. febr. 9. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Jézus, dehogy baj! Én imádok sütni-főzni, minden nap külön főzök a kutyámra! Még csirkehúsos szusit is szoktam neki csinálni, ha úgyis csinálok magamnak.
2012. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem értem az összefüggést? ha még főzök sütök valakinek attól még nem kényeztetem-az a kérdés miért kap jutalmat a kutya-ha indokolatlanul, vagy a kutya követelésének elegettéve adsz neki valamit ott kezdődik az elkényeztetés-a recept egyébként egyáltalán nem kutyának való-egyetlen előnye lehet, hogy a fogait tisztítja ha jó kemény, de nem sok emészthető anyag van benne számára. Így csak előbb-utóbb emésztési, vagy hasnyálmirigy problémákat okozhat...
2012. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyiben merül ki az elkényeztetés, akkor természetesen nem baj.
2012. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
73%
Az egyik kutyám megőrült anyukám sajtos rudacskáiért. Egyszerűen remegett, ha megérezte az illatát. Egyik szülinapjára Anyu csak neki sütött két tepsivel.
2012. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó gazdi vagy , aki szerint meg nem ?? az kapja b......:)
2012. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2012. febr. 10. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is főzök a foxinknak.Reggeli séta után kap kefírt, a dobozában mindig hagyok,azt elviszi,nagyon orül neki,hogy abból kieheti. A táljába pedig a többi kefírt összekeverem műzlivel és azt eszi. Sütni én is szoktam, meg van kedvence,amit mi is eszünk.Amikor körbevágom a sütit,a szélét mindig neki hagyom,mert az jobban meg van sülve. Imádja!!!Almás,meggyes,túrós. Aki főz a kutyusának írna néhány ötletet,mit szokott főzni. Nálunk az alap a rizibizi.Amellé szokott sültet,rántotthúst,pörköltet,bundáskenyeret.Délután egy kis gyümölcs.Irjatok!
2012. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!