Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon frise-t ajánljátok...

Bichon frise-t ajánljátok kertbe? Télleg nem hullatja a szőrét, allergiások is tarthatják?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ez a kutya nem való udvarra!A második kérdésedre nem tudok válaszolni.
2010. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ajánlom kertbe, ha ki akarod vinni játszani, de egy 4-5 kg-os kutyát aki kint tart az nem százas...
2010. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és attól, hogy nem hullajtja a szőrét esetleg (kétlem mondjuk) attól még nem egészséges tartani, ha a kutyaszőrre allergiás vagy ;)
2010. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tényleg nem hullajtja a szőrét és allergiások is tarthatják

nekem bolognesem van (egy bichon se hullajtja a szőrét)

és nekem is elég durva allergiám van állatszőrre...de vele semmi problémám ahogy anyukám uszkárjával se

2010. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És te is lakásban tartod?
2010. jún. 28. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:

természetesen igen..mivel ezek társasági kutyák és nem valók kertbe.. egyátalán nem

igazából velem még ágyban is alszik...de ezt azért nem ajánlanám ..elvileg nem kéne...

de gyakorlatilag attól sincs bajom...

más kutyáktól meg megnyalja a kezem és 15 centin keresztül hólyagos leszek és bevörösödik

2010. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a bichonok tényleg nem hullatják a szőrüket. azt nem tudom hogy allergiások is tarthatják e. kertbe hááát..nem tudom.talán úgy lehetne ha mondjuk nappal kinn van éjszakára benn, de mindenképp bejárhat a lakásba. télen persze szigorúan benn!
2010. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én se ajánlanám udvarra , mert ezek benti kutyák másrészt a szőre elég hamar koszosodna
2010. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szia. tudom régi kérdés de ha még aktuális akkor IGEN, tarthatnak allergiások is ilyen kutyát, mivel tényleg nagyon minimálisan hullajtja a szőrét ezért MAJDNEM hipoallergénnek számít. de mégsem az. az összes bichon fajta, valamint az uszkárok sem hullajtják szőrüket ezért nyugodtan tarthatják allergiások is.

(állatorvos-tanonc)

2011. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!