Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava télleg nagyon agresszí...

Csivava télleg nagyon agresszív kutyua?

Figyelt kérdés
Tudjátok szeretnék egy csivavát de mindenki azt mondja h nagyon agresszív és szinte ha hozzá nyúlsz megharap? E igaz?Nektek van csivavátok és tapasztaltatok ilyet? jahh + egy apróság FONTOSlécci válaszoljatok: Hogyan kell képet feltölteni?
2010. máj. 8. 13:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
válasz kérek!
2010. máj. 8. 13:42
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Csak akkor lesz ilyen ha nem neveled meg és ha rossz helyről veszed. Egy csivava elég drága, akkor lesz ilyen harapós ha valami szaporítótól megveszed olcsón...
2010. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Vedd elő a helyesírási szótárat.
2010. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hhahahaha.. Köszi nme kell tudok helyesen írni.. De te meg arra válaszolj ha valami amit kérdeztek en engem oktass ki.. Köszi
2010. máj. 8. 13:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Nahh jó bevallom télleg nagyon sok hibával írtam.. De itt az öcsém és nem hagy békén nagyon gyorsan írom.. :D
2010. máj. 8. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a legtöbb ilyen kutyust egyáltalán nem kezelik kutyaként, hanem elkényeztetik, úgy bánnak vele, mintha valami játékszer lenne vagy egy kisgyerek. Ennek egyenes következményei a viselkedési problémák. A másik oldala pedig, ha nem jó kennelből veszel kutyát, jó esélyjel lesz ideggyenge, ami szintén megnyilvánulhat agresszivitásban.
2010. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

A csivava egy vérengző állat, esténként átharaphatja a torkodat ha nem vigyázol.:D

Viccet félretéve, bárhonnan is hozol egy kölyök csivava kutyát, te neveled fel, és foglalkozol vele, nem vered a földhöz..stb akkor nem lesz agresszív, nem fog harapni.Nem tartozik a fajtajellegéhez hogy agresszív lenne, amúgy meg minden egyed függő dolog, és leginkább a nevelésen múlik bármilyen kutyád is van vagy lesz.

2010. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek h időt szánt rám.. Most már azt hiszem megnyugodtam e felől. Rendesek vagytok!!!! :)
2010. máj. 8. 14:08
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha rendes tenyésztőtől veszel akkor az alapok már meglesznek (pl. szocializált) de ha szaporítótól veszel akkor lehet h lesz egy idegbeteg, antiszoc kutyád.
2010. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én a kutyámmal már sokszor találkoztunk sétán csivavával és nem mondom hogy mind de több is megtámadta az én beaglemet mert ő ismerkedni akart vele
2010. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!