Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények az erdőskerti...

Vélemények az erdőskerti kennelről?

Figyelt kérdés
Erről a kennelről [link] mi a véleményetek? És itt kb mennyi a kiskutyák ára?
2012. jan. 10. 22:45
 1/6 Akiteki ***** válasza:
31%
Hogy is volt a reklámban? "Hívd fel, kérdezd meg!"
2012. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A honlap alapján elég színvonalas, ráadásul munkakutyákról van szó tehát az árat én olyan 120e-150e tippelem.
2012. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutyák ára általában nem egységes a kennelekben, egy ígéretes, kiállítási minőségű kölyök több, mint pl. egy pici hibával rendelkező kölyöké. Hogy ha kiemeled, hogy hobbi célra keresel kiskutyát, akkor úgy fognak ajánlani az alomból. De egy jótanács, én az árra csak a végén kérdeznék rá, vagy első hívásnál nem, csak a másodiknál. A legfontosabb, hogy arról beszélj, miért tetszik ez a fajta, és milyen terveitek vannak vele, milyen életet tudnátok biztosítani a kutyának. Nekem az Erdőskerti szimpatikus tenyészet.
2012. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár nem tőlük van a kutyám, ismerem őket, találkoztunk már többször is kiállításon, tréningeken.

Borzasztó lelkiismeretes, hozzáértő házaspár, szép, egészséges, jó munkaképességű kutyákkal. A mostani fedező kanjuk szuper vérvonalú, jól is örökít, ahogy a képeken láttam.

Ha tőlük veszel kiskutyát, biztosan 100%-ig segíteni fognak a nevelésben és más felmerülő problémákban. Évente kétszer vadászkutyás tábort szoktak tartani.

Konkrét árat én sem tudok, de szerintem 100.000 ft körül mozoghatnak a kiskutyák.

2012. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
100000? Ha tudsz ennyiért kérlek írd meg, hogy hol ! Majd a duplája az előttem írónak. Ha lenne rá pénzem, tőlük vennék az biztos!
2012. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Kb. 200 000 Ft nekem onnan lesz kutyám én a tenyésztőtől tudom
2015. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!