Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Domoszlói...

Mi a véleményetek a Domoszlói Vadász kennelről?

Figyelt kérdés

Szimpatikus nektek ez a kennel? Szerintetek szépek jól gondozottak az itteni kutyusok érdemes innen Havanese kutyust vásárolni ?


[link]



2012. febr. 10. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! De már nagyon sok mindent olvastam a havaneseről. Nagyon rokonszenves a természete. Többé-kevésbé tudom, mire számítsak, bár ez lesz nekem az első tenyésztőtől vásárolt, fajtatiszta kutya. De ő már az életem 5. kutyája lesz. Igaz, az első még édesapámé volt (német juhász) és 3 éves koromban került hozzánk (kb. 10 éves koromtól én gondoztam), de onnantól kezdve nem volt 1 nap sem, hogy ne lett volna kutyánk és amikor idősebbek lettek átfedésben mindig 2 is volt, mindig jött egy kis talált kölyök. Most is van egy 10 éves keverék, mellé jönne a kicsi. Mind 13 évig éltek. (Kivéve egyet, aki elcsavargott egyszer és nem jött haza, nem találtuk meg. Pedig chipeztetve volt és ivartalanítva is.) Ha végre megszületik egy KitKat jellegű kutya, akkor lecsapunk rá. :)
2014. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!