Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a vizslámnak forralt...

Adhatok a vizslámnak forralt bort? :-)

Figyelt kérdés
Lesz baja tőle?
2012. febr. 10. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A főtt hús levét szerintem jobban értékelné mint a forralt bort.
2012. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Akiteki ***** válasza:
74%

Gyerekkoromban volt egy ismerősünk, aki a tacskóját rászoktatta a piára. Szegény kutya totál alkoholista lett. Remegett a piákért, beszlopálta, aztán percekig forgott a saját tengelye körül, majd összecsuklott és hányt.

A hülye gazdája meg röhögött rajta.

A mustban egyébként nincs alkohol.

2012. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Férjem járt úgy még tini korában, hogy a pezsgőspohár a kezében volt, a térde magasságában tartotta. A barátja dobija észrevétlenül kilefetyelte a poharából a pezsgőt. A kutyának minden baja volt, imbolygott, bevörösödött a szeme, hányt.

Szerintem a kutyáknak az alkohol felér egy mérgezéssel, én soha nem adnék neki semmilyen alkoholt, még ha kevés is van benne...

2012. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A mi előző kutyánknak volt az a mániája, hogy ha vendégségben volt itt valaki aki sörözött és lerakta a dobozt, akkor felborította és belefetyelte, persze csak addig amíg valaki észre nem vette, hogy piál a kutya. Volt amikor már a döntögetés is feltűnt, de volt mikor belefetyelt majdnem egy egész dobozzal. Baja szerencsére nem lett, csak mindig mindenkit figyelmeztetni kellett, hogy úgy tegyék le a piát, mintha kisgyerek lenne nálunk.
2012. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!