Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fog megfázni, vagy megfagyni?

Nem fog megfázni, vagy megfagyni?

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam egy ismerősömtől egy 1 éves yorkiet és nem akar bemenni se a kis házába se semmi.

Pedig a háza fűtött , és még 4 takaró van benne.

De ő a ház elé fekszik a mínuszos betonra. Tettem oda is egy pokrócot de akkor meg arrébb ráncigálja , a házát is oda tettük de nem megy be. Tudom hogy szobakutya amikor elhoztuk akkor is bevittük hisz tudom hogy bentre való.

De éjjelre kiment . Minden nap bent van , de éjjel nem .

Nyüszít , és már tönkretette az ajtónkat is. Minden egyes tárgyat összetört. Nagyon bepörög este ha nem mehet ki.

Mégis mit csináljak ezzel a kis mitugrásszal?


2012. febr. 10. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk neveld meg te szerencsétlen.
2012. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Leszidtam és rászóltam. Nem a falka vezérséggel van a gond,

reggel minden rendben van nem hisztizik.

De éjjel ha nem lehet kint a mínuszokban akkor megőrül.

2012. febr. 10. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
én bent tartanám a lakásban! Nem is jutna eszembe kint tartani. Neveld szobatisztaságra, még egy németjuhásznak is meg árthat a mostani hideg! Ha nem viszed be meg fog fagyni!
2012. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szobatiszta . Ki mondta hogy nem ? Nincs alma sem pelusa.

Ha ki akar menni pisilni akkor kiengedem.

De este csak nem marad bent. Én pedig nem tudok aludni tőle,

és az ajtónk sem a régi mióta itt van.

2012. febr. 10. 21:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kint tartom egész nap bent van.
2012. febr. 10. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Valami az előző gazdájánál történt vele. Ott is így viselkedett vagy csak amióta veled van?
2012. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól fáraszd ki délután és akkor alszik majd este, éjjel.
2012. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mailerdeamon ***** válasza:

Az előző helyén benti kutya volt?


Vidd el este kiadós sétákra, ilyen pici kutyát én nem hagynék kinn, megint mínusz 15-20 fokok vannak hajnalban.

2012. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A yorki nem kintre való -15 fokban, vegyetek neki egy megfelelő méretű szobakennelt vagy boxot és zárjátok be oda esténként. Nagyon fontos, hogy ne figyeljetek a hisztijére, előbb-utóbb megtanulja, hogy felesleges. Pár napig lehet nem alszotok, de ez alatt biztos megszokja a bezártságot és bizonyára nyugodtan fog aludni.
2012. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi történt vele , de azt igen hogy a gazdája azért ütötte este mert bepiszkított. Lehet hogy a rendszeres esti ütés miatt ?

Én soha nem fogom ütni !

2012. febr. 10. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!