Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fog megfagyni a kutyám?

Nem fog megfagyni a kutyám?

Figyelt kérdés

Most jönnek a mínuszok éjszaka -20 fok is lehet!! A kutyám golden és labrador keverék nagy bundája van és meleg ólja!

De nagyon féltem! Lakásba nem tudom bevinni szüleim nem engedik és fűtött garázs sincs! Nem fog megfagyni ebbe a nagy hidegbe? Ja és 2éves lesz!


2012. jan. 31. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
kérd meg őket hogy legalább éjszakára hadd mehesen be az előszobába vagy vhova..habár ha meleg az ól akkor nem lehet gond..
2012. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem mehet az előszobába se kicsit neveletlen is úgyhogy szétszedne mindent.. igen az ólja meleg!
2012. jan. 31. 19:05
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj a szüleiddel! Jó, hogy kinti kutya, meg minden, de azért ez extrém hideg, a kutyabunda sem ilyen körülményekre van hitelesítve. Az én szüleim sem szeretik, ha bent van a kutya, de most mégis beengedik az előszobába.
2012. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta a melegítőlapot kutyaházba, egy korábbi, hasonló kérdésbe. Utána néztem és nagyon szimpatikus nekem is, bár az enyém igazi szoba kutya. Neked is érdemes lenne utána olvasni és esetleg kipróbálni.


Itt megtalálod az adott választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2619483-2-hon..

2012. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy meleg az ólja? Ki van bélelve, van a bejáratok valamilyen vastagabb anyag, hogy ne menjen be a hideg?
2012. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a téli bundája az az ólja is okés, akkor nincs miért aggódnod.
2012. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát 2ólja van! Van egy ami betonból van és van egy fából! Ki van bélelve vastag szőnyeggel meg pléddel mind a kettő de amivel kibélelem azt mindig kiszedi az ólból és darabokra szedi! Most raktam be neki újat de nem hiszem, hogy sokáig fog tartani!
2012. jan. 31. 19:10
 8/24 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 31. 19:10
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél bele neki szalmát.


Ismerősöm kutyája is mindig kirángatta és szétszedte a berakott cuccokat, betett neki szalmát, azóta nyugalom van :)

2012. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy vacsorára most meleg tésztát vagy levest stb. szóval meleg kajákat adok neki! Ha tápot kap arra is mindig rakok meleg vizet!
2012. jan. 31. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!