Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a nagyszüleim...

Hogyan vegyem rá a nagyszüleimet hogy ne tegyenek különbséget a kutyusaim között?

Figyelt kérdés

A kutyusaim a nagyiméknál vannak mert apukám nem engedi hogy nálunk lakjanak mert mi panelban lakunk.

Én szinte minden délután (amikor tudok) kimegyek hozzájuk de észrevettem hogy a nagyszüleim különbséget tesznek a kutyusaim között. Van két nagytestű keverék kutyusunk és egy palota pincsi.

A palota pincsinek jutalomfalatokat, kis ruhákat vesznek neki és Pro Plant kutyatáppal etetik.

Még a nagyoknak az oké hogy szigetelt kennelük van de csak ilyen gagyi tápot adnak nekik és még jutalom falatot sem kapnak csak igen ritkán de amikor én viszek nekik kutyakaját (jobbat) akkor kifizetik nekem de én nem tudom megengedni magamnak mindig mivel kiskorú vagyok.

Kérlek ha van ötletetek írjatok!


2012. febr. 11. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg nekik ezt a táblázatot, vagy csak másolj ki belőle pár sort:

[link]

És mond meg nekik, hogy anyagilag jobban járnak, ha nem a leggagyibb tápot adják a nagyoknak, hanem valami jobbat és ők is egészségesebbek lesznek.

Különben nem tudom, neked van igazad, de mégis csak ők tartják el őket. Ha észérvekkel meg lehet őket győzni akkor jó. Jutalomfalatra meg nincs szükségük, csak ha jutalmazni szeretnéd őket, a nevében is benne van.

A kicsihez valószínűleg azért kötődnek jobban, mert benti kutya, így többet van velük.

2012. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a kicsi sajnos nem benti kutya ő egy nyári konyhában alszik és mivel onnan fűtenek ezért olyan meleg van ott mint bent.

am tudom a jutalom falatot csak azért hoztam fel mert ha a nagyim kilép a házból a kis moszat már rohan is és kéri a jutalom falatot és mama meg ad neki.

Amikor én meg a nagyoknak viszem amikor jutalmaznám őket (pl: leül parancsra...stb. ilyenekre gondoltam) akkor meg haragszik rám hogy minek viszek nekik vagy ha a kicsi tápjából adok nekik néha akkor meg azt mondja hogy az nem nekik van.

2012. febr. 11. 19:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Am köszi a táblázatot biztos megmutatom nekik.
2012. febr. 11. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazábol mivel, a nyagyobbak igényesebbek, nekik többe kerülne a jó táp, a juti, a ruha. És hát azért csak nem olyan vacakkal etetik őket nem? Meg ahogy az előző írta, végülis ők tartják el őket, és három kutya nagyon sokba van ám. Főleg ilyenkor
2012. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg nem a legrosszabbal.

És oké hogy ők látják el őket és a nagyoknak nem is szeretnék ruhákat meg csili-vili nyakörveket venni de ha én mondom nekik hogy inkább ilyen tápot vagy valamiből mást kéne venni nekik akkor nem veszik meg meg hogy minek meg ilyenek.

Ha meg én megveszem nekik akkor meg kifizetik nekem meg hogy milyen aranyos vagyok hogy költök rájuk...stb.

Vagy amikor haltit (szájszíjat) rendeltünk apuval nekik akkor is agyondicsértek de amikor én mondtam nekik akkor meg óó minek az meg hogy házörzők...

Am köszönöm a választ

2012. febr. 12. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!