Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál hogy történik az...

Kutyáknál hogy történik az elaltatás?

Figyelt kérdés
Csak egy injekciót kapnak? Fáj nekik? Ugye nem szenvednek közben?
2009. jún. 3. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
Odamész hozzá, megsimogatod, s énekelsz neki, hogy "aludj el, te kutya, későre jár, aludj, aludj" és elalszik.
2009. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Úgy tudom csak egy injekció, de nincs ilyen tapasztalatom és nem is szeretném hogy legyen. Hogy fáj-e az már csak ők tudnák megmondani:(
2009. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Két injekció, az első a sima altatás, ugyanaz, amit pl. műtétnél kapnak. A második egy injekció a szívbe. Nem érez semmit.
2009. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
A halált valami okozza mindenképpen. Kutyánál általában altató-túladagolást csinálnak. Elalszik, majd leáll a szíve. Mivel eleve alszik, a fájdalom mimimális.
2009. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2009. jún. 3. 11:29
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám egy injekciót kapott, mint utólag az orvos mondta, ez egy légzésbénító. Borzalmas!

Nem tudom ,hogy csak ez az egyfajta hatóanyag van e?

2009. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

11:30

Ezen most ledöbbentem:O

2009. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Légzésbénító? Magyarul megfulladt a kutya... Hát szép, ennek az orvosnak egy zacskót húznék a fejére úgy 2 percre, de csak mielőtt visszaadta a diplomáját...
2009. jún. 3. 11:34
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Pedig sajnos ez történt a beteg gyógyíthatatlan dalmatámmal.

Ráadásul ott voltam amikor beadta, és fogtam a kezemben, az orvos meg rámkiabált , hogy hagyjam, jöjjek el onnan...

2009. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Légzésbénítás? Nem értem. Ezen spórolt az orvos, vagy miért így csinálta? Minden elaltatásnál kötelező először altatót adni, hogy a halált okozó gyógyszert már ne érezze a kutya. Ugyanúgy ahogy műtétnél sem érez semmit, mert előtte szépen elaludt.
2009. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!