Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bordeauxi dog mennyire...

A bordeauxi dog mennyire bírja a hideget, meleget?

Figyelt kérdés

És télleg olyan kevés mozgásra van szüksége mennyi az a kevés?

Hol tartható inkább kert, vagy a lakásban?


2012. febr. 12. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozgásra, minden kutyának szüksége van. Igaz, nem egy agár de attól még szeret játszani, szabadban futni egy jót, a többi kutyákkal. Kertben, télen nem jó neki, szőre rövid és a hideget sem kedveli. Egyébként a legjobb neki, egy kertes ház. Ki, be járással.
2012. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, de az agár lusta, mint a dög :)

15 perces sprinteket vág, utána pedig a kanapén szunyókál egész nap :)


Bordeauxi dogot nem ismerem. De mik lennének az elvárásaid? Csak mert, ha kevés mozgásigényű kutyát szeretnél, hasonló termettel, mint a b.dog, akkor a bullmasztiffot is tudom ajánlani (ő nem nyáladzik úgy, mint a b.dog, az enyémnek csak akkor folyik a nyála, ha kaja van a közelben). Őt sem lehet kint tartani télen a hideg miatt, ám lakásban is teljesen jól elvan :)

2012. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem van bordeauxi dogom 1éves kan.enyém kertbe van télen a befagyott tavon mászkál(aminek én nem örülök)tavasz,nyár,ösz,tél..tökmind1..megse kottyan az enyémnek a hideg..
2012. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bobherceg válasza:
nekem van egy lassan 5 éves kanom,szegénykém a meleget nehezen bírja,ha nem lenne a tavunk,akkor nem bírná ki!a lényeg,hogy nyáron gondoskodni kell a kutya testének a hűtéséről,télen pedig valami szélvédett helyről!Az ilyen fajta kutyákra még veszélyesebb a meleg,mint a többire!
2012. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!