Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázik a bernáthegyi is ilyen...

Fázik a bernáthegyi is ilyen hidegben? Milyen hideget birnak ők ki?

Figyelt kérdés

Van egy számára elkeritett rész,3 oldalról fóliázva, nem éri ott a szél. Van ott egy elég nagy kutyaháza, ami szigetelt.

Matracon alszik ami duplán van pléddel beboritva. Télre meg csináltunk neki ilyen csapó ajtót rá, de csak rövidebbet, nem számitottunk ilyen hideg télre.A kutyaház bejáratának a feléig ér. Tehát van ott egy rés...

Van hogy néha befekszik oda napközben is, de a legtöbbször kint fekszik a hóban.

7 hónapos szuka kutyus.

Első kutyusunk, nem akarom hogy valami baja legyen. Tudom hogy birja a hideget, de biztos nem lesz semmi baja. A házba sajnos nem jöhet be, garázsba néha beengedjük...


2012. jan. 29. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... ha a svájci hegyek időjárását kibírja, ez most neki ideális állapot.
2012. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem nem lesz semmi baja. Nekünk német juhászunk van, hasonló kialakítású házat kapott, de így is inkább a fűben fekszik.

Ha nagyon fázik, akkor magára húzza a takaróját, de elég ritkán fordul elő:)

2012. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy fázik, majd -10, -15 körül fogja magát igazán jól érezni! Nekem is hasonló, szőrös kutyám van és 0 fok fölött már melege van. Most jön csak az igazán nekik való időjárás!
2012. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ha a hóban fekszik a klassz kutyaház helyett, akkor fázik? :)
2012. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fázik. Az én komondorom is kint fekszik a betonon még -20 fokban is, a házába csak akkor megy be, ha nagyon esik az eső.

Az agaram is kint van, bár ő a házából ilyenkor ritkán jön ki, csak napközben néha-néha.

2012. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bernáthegyi tenyésztő vagyok, és jelenleg 7 bernáthegyim van itthon abból 3 még csak 5 hónapos (eladó kicsik) és nem fáznak, imádják a havat, a hideget, a lényeg az hogy legyen hova elbújjon:) amúgy nekem még az is jó hogy ha nagyon hideg van akkor összebújnak és együtt alszanak, volt már olyan hogy az összes egy kennelből jött ki reggel ámos fejjel:))


szabandy

2012. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!