Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El tudnátok olyan embert...

El tudnátok olyan embert képzelni párotoknak, aki nem szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés
Direkt ebbe a témakörbe tettem, mert itt kutyabolondok vannak. Vagy ha nem is párodnak, de mondjuk nagyon jó barátodnak?
2012. febr. 12. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2012. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Barátomként simán, páromként semmiképp.
2012. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Én nem. Barátnőmnek is 4 kutyája van, nekem meg 5. Ismerősi körömben, többnyire mindenki kutyás. Ha nem is tart, de szereti őket.
2012. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
én eltudnám képzelni simán
2012. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Imádom az állatokat. Van kutyám, macskám, papagájom. Nem tudnék magam mellett olyan embert elfogadni, aki nem szereti az állataimat. Szerencsére az én párom nem ilyen.

Az egyik barátnőm nincs igazán oda a kutyákért, ő sosem tartana, de nálam elviselő őket, és megjegyzést sem tesz arra, hogy nálunk a kutya az első.

2012. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Én párom utálja a kutyákat is és a macskákat is. De tegyük hozzá, hogy sose bántja Őket csak elmegy mellettük. Ezt a kutyautálatát sajnos csak akkor tudtam meg mikor már úgy kb 5-7 hónapja jártunk. 6 éve vagyunk együtt. Ez van. :-(((

23/N

2012. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Baràti körben igen, addig, amìg nem kezd el oltogatni ebben a témàban. Abban a pillanatban leàllítanàm.

Pàrkapcsolatban nem tudnàm elképzelni, mivel van kutyàm.

2012. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Anyukám nagy kutyás. Apukám utálja a kutyákat. Mégis kitűnő házasságban élnek több mint 25 éve.
2012. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Én nem... minden hétvégémet kutyakiállításokon/kutyasuliban vagy más kutyás helyen töltöm... ha a párom nem szeretné a kutyákat kb csak élnénk egymás mellett mert tényleg szinte minden szabadidőmet a kutyák kötik le... szerencsére párom is kutyás :) szintén tenyészt évek óta és együtt járunk kiállításokra
2012. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!