Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezt a kutyát...

Szerintetek ezt a kutyát megérné megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 12. 16:41
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Kérdező,csak az a különbség,hogy keveréket meg inygen elhozol a menhelyről,vagy az utcáról összeszedsz nemes egyszerűsséggel egyet.Innentől kezdve,pofátlanság pénzt kérni egy tk nélküli kutyáért
2012. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

a felnőtt kép egy lopott fotó a nettől.. szerintem ez egy keverék kiskutya


Meg milyen már, hogy "árzuhanás" ez nem a TESCO... kutyát így nem lehet venni

2012. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mennyire ragaszkodsz a német vizslához? Milyen célra kell kutya?
2012. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Tudom, de itt a környéken egy menhely sincs! Mind messze van!
2012. febr. 12. 16:57
 15/45 anonim ***** válasza:

Ha örökletes betegsége van, akkor tök mindegy hogy mennyi pénzed van, mert az állatorvos sem tud szegényen segíteni!

De legalább remélhetőleg jobb helyre kerül, mint ahol most van!

2012. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Boconádon lakok, nagyon szeretnék egy ilyen kutyát, vagy legalábbis egy ilyen kinézetűt! Itthonra kéne, meg néha vadászni is lehet elvinné apa! :)
2012. febr. 12. 16:58
 17/45 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de Boconád kb 40 percre van Egertől, ahol van menhely.....
2012. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Abba is gondolj bele, hogy ha megveszed, azzal azt éred el, hogy a szaporító úgy gondolja majd, hogy megéri ezt csinálnia, és újabb almokat fog lehozni. :( Ha nem venne ilyen emberektől senki kutyát, akkor talán nem lennének szaporítók.
2012. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz. Például, nekem is van egy komondor kutyám. Nincs papírja, tehát nem is kértek érte pénzt, mikor elhoztam. Így korrekt, szerintem. Menhelyről, fajtamentőktől vagy akárhonnan tudsz papír nélküli kutyát szerezni, ingyen.
2012. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Valamelyik menhely alapitvány segit abban is, hogy aki nem tud a kutyáért menni, az házhoz viszi.

Van rengeteg vadász kutya is, aki gazdit keres, és teljesen kutya, csak a kedves ex gazdi kitette egy autópályán, mert már nem tud gondoskodni róla.

Vagy ird be Google-ba, hogy magyar vizsla fajtamentés. Vagy irhatok privátban, én sok menhelyet ismerek, országszerte, csak fel kell velük venned a kapcsolatot. Rengeteg gazdátlan állat van, a menhelyen pedig tudják az ott dolgozók a kutyák jellemét, tehát tudnak segiteni hogy milyen temperamentumos kutyát szeretnél.

2012. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!