Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezt a kutyát...

Szerintetek ezt a kutyát megérné megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 12. 16:41
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, nem tudtam, hogy ott is van! Nem utazgatok sehova! :(
2012. febr. 12. 17:01
 22/45 A kérdező kommentje:
Igazatok van, inkább nem veszem meg. De mondjuk... Nagyon sajnálom szegényt!
2012. febr. 12. 17:02
 23/45 anonim ***** válasza:
utso vagyok, bocs, azt akartam irni - teljesen JÓ kutya! :)
2012. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Ezek pont a sajnálatra utaznak. Ha vadászatra keresel kutyát, akkor fajtatisztát vegyél. Ha meg mindegy, akkor fogadj örökbe menhelyről, állatmentőktől.

Egerig nem utaznál el, de ezért a keverékért Budapestre igen??

2012. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Egerig is elmennék. Budapestre meg apa menne el. De inkább nem!
2012. febr. 12. 17:16
 26/45 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg menjél el nézd meg milyen helyen vannak illetve a szülőket. Neten utána tudsz nézni mit kell megnézni. Fogazat, sérv stb. Attól, hogy szaporítótól veszel kutyát lehet az fajtatiszta, egészséges kiskutya. Ez már csak rajtad fog állni mennyire figyelsz oda és milyen minőségű kajával eteted. Én eddig 2 kutyámat is tenyésztőtől vettem 2 évig keresgéltem és rengeteg ajánlatot kaptam a kennellel kapcsolatban. Mind kettő olyan súlyos beteg lett hogy belepusztult. És 300.000 Ft!-ért vettem tenyésztés céljából plusz vagy 150.000 et ráköltöttem mikor beteg volt. És nem mezei kutyagyárostól vettem. Hanem sokszoros győztes,híres kennelből. Mikor meg hívtam, hogy beteg a kutya le se tojta. Azóta vettem egy "szaporítótól" házi kedvencnek. És senki meg nem mondaná, hogy nem törzskönyves kutyus. Már 4 éves és soha semmi baja nem volt. Ja és olyan helyük volt a szaporítónál, hogy az ember megirigyelné.
2012. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Itt van sajnos jó pár fiatal németvizsla, aki gazdit keres, ingyen, esetleg a menhelynek/szervezetnek adott adományért:

[link]

Gazdától ingyen:

[link]

2012. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy azért erre a kutyára gondoltam, mert megtudtam volna menteni.
2012. febr. 12. 17:19
 29/45 anonim ***** válasza:

Igazából nem úgy néznek ki, mint akiket menteni kéne, de ha mindenképp közülük akarsz egyet és pénzt is szánsz rá, akkor csak abban az esetben hozd el, ha oltva, féregtelenítve és chippezve is vannak. Garancia nem lesz arra se, hogy fajtatiszta és arra sem, hogy nincs öröklött betegsége.

De ez az ár, amit kér érte kb a chip+oltások költségeit fedezi (ha van nekik), akkor azt szerintem nem bűn elkérni még egy keverékért sem.

Ettől függetlenül én még mindig azt ajánlom, hogy inkább alapítványtól, menhelyről fogadj egyet örökbe (pl Karsa nagyon szimpatikus, alig múlt fél éves, én már régóta szemezek vele, mert imádom ezt a fajtát is, de sajnos nem hozhatom el, így várom, hogy végre legyen egy jó gazdija)

2012. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
26%
tényleg nem szeretnék kötözködni, de azt mondjátok, hogy nem vegye meg, mert rohadt szaporitó, és örökletes betegsége lehet a kiskutyának. A menhelyről származó kutyusoknak nincs ilyen? ők teljesen egészségesek, semmi negativ előélet ?. azért egy 8-9 hetes kiskutyát sokkal könnyebben formálgat, tanitgat az ember a saját elképzelése szerint, illetve a céljai elérése végett. ráadásul a menhelynek is fizetni illik. Szerintem menj el és nézd meg a szülőket mindenképp, de legfőképpen az anyakutyát.
2012. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!