Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy is van ez a bevásárlóközp...

Hogy is van ez a bevásárlóközpontokban?

Figyelt kérdés

Ma voltam a kutyámmal egy bevásárlóközpontba. Mivel kistestű , táskában vittem, direkt úgy, hogy a feje kint legyen és raktam rá szájkosarat is. Azért vittem mert Fressnapf-ba mentünk vele. Találkoztunk közben még egy "táskás kutyával" is, és amikor elhaladtam mellettük megállított a biztonsági őr, hogy haladéktalanul hagyjam el az épületet, mert ide kutyát behozni tilos.

Mondtam neki, hogy csak az állat boltba megyünk, de kitessékelt. Miközben kivezetett megállt és megsimogatta a másik kutyát. Én szóltam is neki, hogy akkor már a másik kutyást is küldje ki, vagy engem engedjen vissza, de azt mondta, hogy tilos kutyát bevinni és elment.


A kérdésem, hogy akkor, hogy is van ez?

(Egyébként iskolázott a kutyám, tehát jól nevelt és csak akkor viszem magammal táskába ha nagyon muszáj.)


2012. febr. 12. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Valszeg nem tetszett neki a képed. Van ilyen, igazából jogilag nem tudsz kifogást emelni, mert a bevásárlóközpont magánterület, akkor és azért raknak ki, amikor akarnak -legfeljebb kitalálnak valami indoklást körítésnek.
2012. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy van, hogy az ilyen bazinagy helyeken előírás, hogy hány biztonsági őrnek kell lenni.

Na most egy őr cég a normális embereit a normális helyekre rakja be. Amikor meghirdetnek egy bizti őr tanfolyamot, ezért adnak munkahely biztosítási garanciát, mert tudják, hogy az ilyen helyekre még azt is be tudják b@szni, aki lábon hordta ki az agyhalált.

valószínűleg beleszaladtál egy ilyen retardált droidba, akinek valamikor mondtak egy ilyet, hogy nem lehet kutyát behozni, akkor neki aztán magyarázhatod, hogy táskában van, stb stb...

A másik kutya gazdája meg biztos valami csókos köcsög volt.

2012. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom de én tuti visszamentem volna egy másik bejáraton vagy szoltam volna egyik haveromnak hogy szóljon egy pár szót az érdekemben.
2012. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos valami sznob paraszt volt, vagy egy pláza pi.a és az őr benyalt neki. Téged meg kiküldött. Keresd fel a főnökét és tegyél panaszt nála.
2012. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Fressnapfba vagy az ahhoz legközelebbi mozgóajtón kell bemenni, vagy kívülről becsengetni. Rám is rámszólt már egy őr ezért, csak a dolgát végezte, mert az ÁNTSZ büntetést róna ki az áruházra, ha kutyák mászkálnának az élelmiszer-részleg előtt.
2012. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Mi a pesterzsébeti fresibe simán bementünk a főbejáratnál, senki nem szólt ránk...a Lurdy-házban is a hátsó bejáratnál kötelesek beengedni az állatfelszerelés áruházig.

Viszont Budaörsön a Tesco-nál a bejáratnál rám szólt egy biztonsági őr, hogy kutyával a hátsó bejáratnál mehetek be, ami kimondottan a fresi bejárata...ahhoz meg kellett volna kerülni az egész rohadt nagy épületet...mondtam, hogy márpedig a fresiket azért rakják az épület elejére, hogy kutyával is be lehessen menni...nem hagytam magam és bementem...a pacák a fresi pénztárosának is mondta a magáét, de a lány csak bólogatott, aztán mondta nekem, hogy igazam volt, rá kell hagyni az őrre :D Mit tudott volna csinálni, kidob fizikailag? 10 méter volt az ajtó és a fresi ajtaja közt...

2012. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ja, a lényeg: kutyám 30 kg-os roti-nj keverék...:D naná, hogy nem táskában volt
2012. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az Eurocenterbe az AlphaZoo-ba akartuk bevinni a kutyát hátulról (az emeleten) és a hibbant biztiőr kizavart minket, (kivittük a kutyát és visszamentünk, naná hogy az üzletben pont volt egy helyes boxer kölyök... kérdeztem a pénztárost és ő azt mondta, hogy márpedig oda az üzletbe igenis be lehet vinni a kutyát). Szóval legközelebb elölről a mozgólépcsőn kézben felvittük és senki nem szólt ránk... (pedig onnan sokkal messzebb van a bolt, bár mind a két irányból mancsok mutatják az utat...)
2012. febr. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!