Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki-Poo eladása?

Yorki-Poo eladása?

Figyelt kérdés
Egy kedves ismerősömnek van egy uszkár kutyája, ami bepárzott egy yorkival.azt a kérdést tette fel nekem hogy itt magyarországon el lehet e adni őket és ha igen mennyiért?azt tudom hogy külföldön ez lett az új design dog viszont a kérdésére nem tudtam válaszolni, ezért jöttem ide!Szóval mennyiért lehetne eladni egy ilyen kutyust? normális válaszokat kérek!köszönöm előre is

2012. febr. 13. 08:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Mint bármely keverék kutyust: ingyen. Vagy max. az oltások és a chip árát lehet elkérni, hamár ekkora marha volt hogy szaporításba fogott.
2012. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem szaporitásba fogott szegény hanem kutyasitter volt a yokrinak és az uszkárja tüzelt, de a szobába nem mehettek be az állatok és reggel mikor fel kelt összeragadva találta a kutyákat
2012. febr. 13. 08:06
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem szaporításba fogott "szegény", akkor rohadtul nem érdekelné, hogy mennyiért lehet őket eladni, hanem azzal törődne, hogy a legmegfelelőbb gazdákat találja meg, akik ingyen elvinnék őket.
2012. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Keverék, itthon is meg külföldön is. Az ún. designer kutyáknak, mint a yorki-poo ugyanolyan feltételeknek kell megfelelnie, mint ha valaki egy rendes fajtatiszta kutyát tenyészt: törzskönyves, tenyészszemlés, egészségügyi szűrésekkel rendelkező szülők.

Ha még nem születtek meg a kicsik akkor inkább ivartalanítsa a szukáját. Ha már megvannak, akkor ajándék, ingyen elvihető, max az oltás és a chip árát tudja elkérni értük.

2012. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ő is mint mindenki más lvas a neten és látta h külföldön mennyire menők, nem akar értük pénzt kérni csak érdekli h mennyi lehetne itt magyarországon az árok mivel külföldön elég borsos áruk van...

irjatok egy ára ami reális lenne hogy tudjak neki mit mondani mert megigértem neki hogy utána járok a dolognak

2012. febr. 13. 08:12
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5.000,- forint a reális ár egy 7-8 hetes, egyszer oltott + féregtelenített keverékért.
2012. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. febr. 13. 08:17
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Vannak papírok amivel tudja igazolni a kutyák eredetét? Fedeztetési jegy, törzskönyv? Ezen kívül megvannak az egészségügyi szűrések, tenyészszemlések a kutyák? Ha igen van olyan szervezet Mo-n ami elismerné neki a hibrid kölyköket? (nem nincs)Tehát oltások+chip: kb 10.000Ft, ha szerencséje van. Ha nem akkor a nyakán maradnak. Sokkal egyszerűbb lenne ivartalaníttatni a szukát még most, mint hogy keverék kutyáknak próbáljon nem is gazdát, hanem vevőt találni. Tudom, nem szaporít, csak ilyennel akar pénzt keresni...
2012. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
leirhatjátok 55ször h szaporit én tudom mi az igazság, nem ez volt a kérdés h szaporit vagy sem hanem az ár egyébként mind a 2 kutya tks....
2012. febr. 13. 08:20
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Ha minden áron ezen akar nyerészkedni, akkor hirdesse meg 20-ért. Bár kétlem, hogy talál olyan idiótát, aki keverék kutyáért kiad ennyi pénzt.

Ezen nincs mit magyarázni, amerikában divat, nálunk keverék. Hivatalosan nem létezik ilyen fajta, cuki kis szőrgombócokat pedig minden menhelyen lehet találni.

2012. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!