Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki-Poo eladása?

Yorki-Poo eladása?

Figyelt kérdés
Egy kedves ismerősömnek van egy uszkár kutyája, ami bepárzott egy yorkival.azt a kérdést tette fel nekem hogy itt magyarországon el lehet e adni őket és ha igen mennyiért?azt tudom hogy külföldön ez lett az új design dog viszont a kérdésére nem tudtam válaszolni, ezért jöttem ide!Szóval mennyiért lehetne eladni egy ilyen kutyust? normális válaszokat kérek!köszönöm előre is

2012. febr. 13. 08:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
értem.köszi a választ...témát lezártam :)
2012. febr. 13. 08:47
 12/25 anonim ***** válasza:
51%

max az oltás és chip árát tudja elkérni hiába a szülők, meghogy külföldön menők, nem tudod a kicsiknek megszerezni a papírt


külföldön egyébkén 400-1000 dollár között van egy kutyus ára.

2012. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a végre normális választ :)
2012. febr. 13. 08:51
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

08:11-es leírta a lényeget. Attól, h küléföldön designer dog-ként elismerik őket, ott a szülők ugyanúgy járnak szűrésre, kiállításra, stb. Tehá a designer dogokat se csak úgy hasraütésre gyártják, hanem a szülők kifogástalanságára ott is figyelnek.


Mivel ez itt nem történt meg, még jóindulattal se lehet designer dog-nak nevezni (Mo-n nincsenek ilyenek), csak keveréknek.


Nálam is van egy kverék szuka, aki gazdira vár, 4000 Ft az örökbefogadási díj, amit a mnehelynek kell kifizetni a két oltásért és a féreghajtásokért. Sok érdeklődő volt már, de már a 4000 Ft megemlítése után se hívtak vissza.


Az ismersődö meg ahelyett, h a kutyákon nyerészkedne, inkább ivartalaníthatná a szukáját, hisz gondolom se kiállításra nem járnak, se tenyésszuka nem lesz belőle, tehát tök feleslegesen ivaros.

Bár igazából nem az a baj, h ivaros, hanem az, h egy olyan embernél van, aki képtelen ezzel a feltétellel együtt élni, és hagyja megtörténni az ilyen "baleseteket".

2012. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tudom, h anno ki találta ki a kutyának a nevet, na de yorki sz@r nevet kapni...:D


Tudom h a yorkie és a poodle keverése, de nem lehetett volna inkább yorklie vagy valami más? :D :D :D

2012. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
na igen a név elég ciki szerintem is :D
2012. febr. 13. 10:33
 17/25 Mailerdeamon ***** válasza:
98%
Ha a szukát nem tenyésztésre tartja miért nem ivartalanít? Ha eleve ingyen akarja őket odaadni semmi haszna nem lehet belőle, csak még több lesz a keverék az országban. Persze lehet, hogy ha kér érte pénzt (mondjuk amennyit ráköltött a kölykökre) az önköltség visszajön - hiszen yorki-korcs, az meg megy. Na de ahhoz, hogy valaki pénzért adjon keveréket azért mégis csak vastag bőr kell.
2012. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is most akartam kérdezni miért árul valaki yorkie kakit ... de rájottem ...
2012. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Akiteki ***** válasza:
80%
Várható volt, hogy valaki már kezdjen ilyen kutyákat árulni.
2012. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
Max 10-15 itt nincs még ilyen mánia keveréknek veszik, akinek nincs pénze törzskönyvezett fajatisztára vagy törzskönyv nélküli fajtatisztára az keveréket vesz...ennyi :/
2012. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!