Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki nem szeret...

Van itt olyan, aki nem szeret kutyát sétáltatni? (és természetesen kertben tartja a kutyáját)

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
nincs:) aki szereti a kutyáját az sétáltatni is elviszi hiába kertben tartja nem viszed sétálni?! NEM kell kutyát tartani;)
2012. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A kutya sétáltatás olyan mint reggel felkelni az ágyból. Aki azt nem szereti, az ne tartson kutyát szerintem se. Azt még megértem ha valaki nem szeret/akar futni a kutyával, de hát az már inkább ízlések kérdése és kivédhető, ha nem olyan izgága egyedet vesz valaki.
2012. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem sétáltatni, csak mivel az enyém nem a legnagyobb fajta, féltem, mert a kerítésen kidugják a kutyák a fejüket és még a végén megharapják!
2012. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretem sétáltatni. Amugy is szeretek sétálni, szerintem tök jó kikapcsolódás, pláne ha látom, hogy szépen süt a nap azon nyomban indulunk, nem tudok megülni akkor a fenekemen! Mondjuk nekem szabályosan bűntudatom van, ha nem viszem sétálni, reggel is mindig az órát nézem, hogy mikor van séta idő. Egy hátránya van nálunk a sétának sok nagytestű önsétáltató. Azoktól tartok. Szerencsére mostanság egyre kevesebbet látok!
2012. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Igazi lusta emberhez méltóan elindulni utálok mindig, különösen ilyen hideg, vagy esős időben. De úgy általában az első utcánál már megjön igazán a kedvem, akkor már én is nagyon szoktam élvezni. Főleg mikor látom, hogy mennyire kis boldogok a kutyáim. Csak elindulni nehéz, utána rájövök, mennyire jót is tesz nekem is egy keményebb nap után ez, a kutyáimnak is az egész napos unatkozás után. Van kert, de szoba kutyák attól még, és én tartom magam ahhoz, hogy a vasárnapon kívül, mikor kutyasuli van, minden nap meglegyen a kellő séta. Összességében ha sétáról van szó, nagyon is szeretem, valójában ki nem hagynám a napi programból, bár sokszor megfordul a fejemben készülődés közben, hogy most jó lenne lefeküdni és aludni helyette egy kicsit. De ez egészségesebb is, olykor pihentetőbb is, mint egy rövid szunyóka. És 2-3 óra nyugi, játék, nevelés és boldog kutyák -bőven megér mindent.
2012. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

én is szeretek kutyátsétáltatni bár nekem muszáj mivel panelba lakok ,de ha kertesbe laknék akkor is elmennék..

jó kikapcsolódás nem gondolsz semmilyen rosszra csak magadra és a kutyádra figyelsz ,szerintem ez tök jó :)

most hogy hideg van nincs annyira kedvem elmennni , mire felöltözök azt utálom a legjobban , tavaszal vagy nyáron órákig képes vagyok sétálni ,pedig egy kistestű kutyám van,de látom rajta hogy ő is élvezi :)

aki nem szeret kutyá sétáltatni ne tartson..

2012. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%

Én nem sétáltatom, sétál az magától is.

Kerti kutyák, jobb időben, plusz fokokban minden reggel kiviszik őket futni. Ilyen hidegben, sehova. Elég nagy a kertünk, és azon belül is mindenhova futva közlekednek.

Egyébként szeretek együtt sétálni a kutyával. Olyankor inkább a kertek alatt megyek/megyünk, ahol mindenféle érdekes szag lehet a kutya számára.

2012. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szeretek sétálni. Mert minden sarkon ránktámad egy elengedett vadállat, nincs olyan utca ahol ne fenyegettek volna meg hogy ne menjek arra, vagy beszólnak, télen méteres sár van, nyáron nincs egy árnyék, nincs egy kuka, tele van minden szeméttel, nincs egy normális kutyasétáltató társ... Pedig nem mucsán lakom, hanem a fővűros mellett... De ettől függetlenül elviszem mert kell.
2012. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!