Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Havanese? Miért?

Yorki vagy Havanese? Miért?

Figyelt kérdés

Melyik fajtát válasszam?? Mind a 2 fajta jó az igényeinknek. Én Yorkit akarok apum azt mondja hogy Havanese legyen....

Melyik lenne a jobb? És miért??


Amúgy melyik a nagyobb a Yorki vagy a Havanese?? (ha mind a 2 fajtából normál méretűt nézünk)

És mennyi a marmagasságuk és súlyok?? (szukának)



2012. febr. 13. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szió 8. vagyok köszikee:) most 3,5 hónapos:) Én vágom neki, csak a lábainál vágtam eddig le az ujjai között meg a fejénél, hogy kilásson, de hosszú szőrben akarom tartani, de azért karbantartom:) Nem bízom kozmetikusra, mert nagyon csúnyán megtudják nyírni. A te kutyusod is gyönyörű!:)
2012. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Fehér Havanesét én sem választanák....

Majd még átgondoljuk de szerintem Havanese lesz. (de ez még nem 100%-ig biztos)


Nagyon szépek a kutyusok!!

2012. febr. 14. 19:19
 13/19 anonim ***** válasza:

2.vagyok

8 hónapos havanese-m barna színű, fehér havenese-m is volt ,de ő neki soha nem színezősött el a a szőre se a szeménél ,se a szájánál, de tény hogy hamarabb meglátszott rajta ha koszos volt..


[link]



[link]

2012. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A yorkinak nem hullik a szőre :)
2012. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A havanesenek sem hullik a szőre!:))
2012. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szép kutya!!
2012. febr. 15. 19:35
 17/19 Hajna88 válasza:

Szia.

Nekem 2 havanesem van,és tüneményesek.:) Mindenkinek ajánlom.:) Az idősebb feketéből ezüst színű lett és 4,5kg,a fia fekete-fehér foltosból fehér lett és 6kg. Úgyhogy a kölyökkori szín nem mérvadó. Viszont könnyű őket karban tartani! És mint előttem is írták már; NEM vedlik! (nekem allergiásként ez nagyon fontos).

2012. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
huh ismét 8. az enyémnek kicsit elkezdett vörösödni a frufruja.. pedig full fekete volt
2012. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
szia! nekem havanesem van és nagyon szeretem nem cserélném yorkira nekem sokkal jobban tetszik :)
2012. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!