Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédom kutyája megette...

A szomszédom kutyája megette a mágnest. Mit tegyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van a barátnőmnek (aki amúgy a szomszédom) egy keverék kutyája. Na. Az a lényeg, hogy még kicsike és butus. Mikor játszottak a kutya a szájába vette a mágnest és lenyelte véletlenül szegényke! :( Mit tegyen?
2012. febr. 13. 21:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már felnőtt a kutya, és nem nagy mágnest nyelt le! Már ki is jött belőle! :D
2012. febr. 14. 14:27
 12/14 Akiteki ***** válasza:
Akkor jó! Sokat gondoltam rá. Múltkor a Grace klinikában volt egy rész, hogy a gyerek lenyelt egy csomó mágnest és jó nagy galibát okozott. De egy darab az kijön.
2012. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is sokat gondoltam a kutyusra! Egész nap csak írogattam barátnőmnek az üzeneteket, hogy mi lett a kutyával? A doki adott hashajtót vagy valami ilyesmit valami ilyet írt, és ki is jött belőle gyorsan!
2012. febr. 14. 15:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Én csak kicsit kötekednék a 6-ös számú válaszolóval akkor már ha jobban van a kutyu :):)

És szerinted a röntgen és az ultrahang miért is veszélyes, ha valaki lenyel egy mágnest? A rötngen rádióizotóppal működik, nem mágneses elven. Az ultrahang meg ahogy a neve is mondja, az ultrahangok visszaverődéséből alkot képet. A mágnes pedig általában valamilyen fémötvözet. Az más kérdés, hogy az ultrahangon valószínűleg nem látszik pontosan (bár nem ipari mágnes gondolom), de a röntgenen nem értem miért ne látszódna?

De a te elveid alapján akkor akinek van valamilyen csavar a testében korábbi törésekből, se röntgenre, se uh-ra nem mehet.

2012. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!