Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol alszik a kutyád?

Hol alszik a kutyád?

Figyelt kérdés

Veled? Az ágyadban?

Van saját ágya?

Ha van kedved, még ezekre is válaszolhatsz:

- mennyit alszik 1nap?

- mikor kel? Te kelted őt, vagy ő ébreszt téged?

- szokott éjjel járkálni?

- horkol?:D

a kutya fajtáját és életkorát is irjátok, légyszi :)


2012. febr. 12. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Anno a kutyám.

Elkülönített fotelban aludt.

Egész éjjel és, ha unatkozott nappal is aludt. (Általában velünk kelt).

Nem emlékszem, hogy éjjel járkált volna, kivéve mikor földrengés volt.

Kb 5-6 éves volt kis tacsi keverék.

2012. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
4 kuvasz(5 évesek) 1 puli(1 éves lesz). Udvaron alszanak, a helyükön. Nem szobakutyák. Nappal szeretnek heverészni, éjjel őrzik a telket, meg az állatokat.
2012. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Van saját fekhelye. Nem alszik túl sokat, inkább csak pihen, hol a helyén, hol a szőnyegen. Akkor kel, amikor vmelyik gazdija. Nem igazán vettem észre, hogy éjjel járkálna, de vmikor biztos kimegy a konyhába inni. Horkolni nem hallottam még.:) De álmodni szokott. A kutyus pincser keverék, pontosan nem tudjuk mennyi idős, menhelyről hoztuk ki, 6-7 éves körül van.
2012. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
1 4 éves chihuahua. Velem alszik az ágyban, de helye is van neki! :D Hétköznap nem kel korán, próbál engem is az ágyban tartani! :) Hétvégén meg, ő kelt fel fél 5-kor! Éjjel nem járkál szerencsére. Nem horkol! :)
2012. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a helyén aludt, van neki szép kis penci helye, de mostanában az ágyamban, nem dobom ki, attól még én vagyok a főnök szerencsére, hogy ezt megengedem neki! :D Nem járkál, néha néha fordul egyet, mint a császárok a hátán fekszik, ha még nem alszom, megsimizem a hasát!:D Horkol is, így imádom, nagyon ari!:D Mopsz és féléves.
2012. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Amíg le van takarva az ágy, addig velünk pihen pl. hétvégén vagy este. Ha megágyazunk rendesen, akkor lemegy a helyére (ágya van, velünk egy szobában), majd reggel 6 fele boci szemekkel néz ránk és felkéretőzik, bekuporodik a lábunkhoz :) Ezt követően képes akár 9-10 óráig is aludni, rendszerint ő kel legkésőbb.

Nagyon sokat alszik, szerintem 24-ből 18-20 órát :)

Inni néha kimegy, de aztán jön is vissza. Néha horkol, de többnyire csak akkor, amikor igazából nem is alszik, csak fel akarja magára hívni a figyelmet :)


Bullmasztiffom van, 7 hónapos.

2012. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

Májusban lesz 4 éves...roti-nj keverék kan

Velem alszik...a szobában :) Egy vastag, négybe hajtott pokrócon a fűtőtest előtt...de sokszor melege van, és a linóleumra fekszik egy hűvösebb sarokba.

Szinte egész nap alszik, leszámítva a délelőtti-esti sétákat (kb. 3-4 óra naponta) és a kertben való házőrzést.

Ha egész nap viszem magammal, akkor utazás közben alszik.

Reggel nem keltjük egymást...ha mocorgok, akkor néha megjelenik, de nem foglalkozom vele, visszavonul aludni, vagy nyöszörög, ha már unatkozik. Ha készülődök, akkor megjelenik, hogy indulni kellene már :) Ilyenkor vagy visszaküldöm a helyére, vagy nem foglalkozom vele.

Éjjel csak inni megy, vagy átfekszik egyik helyről a másikra.

Horkolni és gázokat eregetni szokott :D

2012. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

- az ágyunk tabu, oda nem jöhet fel. saját bélelt kutyakosara van, a szobában, ott alszik


- napközben is kb 5 órát össeaadva, plusz az éjszaka


- hol így, hol úgy. néha ébren találom és vmelyik játékával játszik, máskor arra kell, h felkelek, jön üdvözölni és belelkesült, mert tudja, h jön a reggeli séta


- kimondottan járkálni nem, de azt szoktam hallani, hogy néha kimegy inni, illetve fekhelyet változtat a szobában minimum kétszer/éj (az ágyunk kivételével bárhová fekhet)


- néha igen :)

2012. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83% vagyok. elnézést a sok elütésért
2012. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Velünk alszik egy ágyban, bár van saját ágya, de ritkán fekszik bele, inkább az ágyban, vagy fotelben alszik. Nem tudom pontosan, hogy mennyit alszik, mert reggel elmegyünk 7kor és 4kor érünk haza, de szerintem nagyrészt alszik ez idő alatt. Este 11 körül alszik el, reggel mi költjük 6kor, hogy vigyük pisilni. Sokszor délután is elbóbiskol, de nem alszik mélyen, ha cska kimegyek a wcre jön utánam. Nem járkál éjjel és nem horkol. 2 éves Havanese.
2012. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!