Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy ket eves francia...

Van egy ket eves francia bulldogom, nagy eloszeretettel eszi az emberi es allati uruleket. Ha nem akarom engedni akkor nagyon aggresziv lesz es meg akar harapni (maskepp jambor). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a falkavezér, neked kell megmondanod mit tegyehet, mit nem.
2012. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*tehet.
2012. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Falkavezérségre gyúrj rá! Egy kutya soha nem lehet agresszív a gazdájával szemben! Ha morogna, vagy bármi ilyet észlelsz, fordítsd az oldalára, tartsd fekve, amíg le nem nyugszik!

Ezeket a dominancia gyakorlatokat kezd el vele:

[link]


Ha helyreállt a rangsor, tiltsd neki a kakievést (persze addig is), de ezután minden bizonnyal szót is fogad majd!

2012. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, de nehezen tudom elhinni, hogy ha ebben a szituban aggresszív akkor másban egyébként nem.


Egyébként az én kutyám is eszi a macska és az emberi ürüléket, állítólag használ, ha RÖGTÖN utána fogkrémet nyomsz a szájába (vagy egyéb számára kellemetlen élmény éri, de nem fizikai bántás),de mivel a kutyád a leírtak alapján nem fogja engedni, így alapból a kapcsolatotokon kéne egy kicsit dolgozni, mert az hogy meg akar harapni jelzi, hogy nem tekint rád főnökként, különben eszébe sem jutna. Lehet, hogy mégcsak ebben a szituban aggresszív, de ha ez így folytatódik, akkor más helyzetekben is elő fog fordulni, én ezt mindenképpen jelzésnek venném a helyedben és változtatni akarnék.

2012. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ti hol éltek, h emberi ürülék tudd enni az állatotok? A mi környékünkön nem szoktak a parkban szarni!!!
2012. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ebben agresszív, akkor biztos, hogy a kajáját sem tudod elvenni előle, az ajtón is ő megy ki először, ugye? Annyi a baj, hogy nem te vagy a falkavezér. Először a pozíciódat állítsd helyre, csak azután tudod erről leszoktatni, méghozzá tiltással. Ha te vagy a főnök, szót fog fogadni. :) Kitartás és türelem.
2012. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ti hol éltek, h emberi ürülék tudd enni az állatotok? A mi környékünkön nem szoktak a parkban szarni!!!"


Jó neked, én Pesten élek, és igenis a büdös, koszos, gusztustalan undorító csöves odasz@rik ahol épp rájön... Én 5000 ft-ot fizetek, ha nem szedem össze a kutyám sz@rát, de a csöves azt csinál amit akar...

2012. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!Igen,csak az urulek eveskor agressziv,mas esetekben soha!!!!!!!!
2012. febr. 16. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat nem hiszem, hogy ki lehet nevelni egy kutyabol az ember samara kenyelmetlen de egykoron tulelest segito osztonket.Azert sok szerencset minden kutyatartonak a probalkozasokhoz :p
2017. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!