Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne egy kérdésem, milyen...

Lenne egy kérdésem, milyen kutyának tartjátok a Golden Retrievert?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom őket, nekem is van egy 8 éves ivartalanított golden retrieverem. Nagyon ragaszkodó, barátságos, játékos, nyugodt, egyszerűen lehetetlen nem imádni. De ezt is, mint minden fajtát csak leinformálható tenyésztőtől, törzskönyvvel érdemes venni, mert nagyon sok a gyenge idegrendszerű, csípőbeteg kutya a szaporítottak között.
2012. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Családbarát, gyerek centrikus, szeretni való okos és törödést igénylő nagy kutya.Panelba nem való
2012. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálunk venni egy golden retriever kiskutyát tavasz közepe és vége között. Már meg is van a tenyésztő, nagyon odaadó a kutyáival szemben és megbízható. Kertes házban szeretnénk tartani , de a teraszon lenne, ami közvetlenül a bejárati ajtó mellett van. Mit javasoltok az elő hónapban mire ügyeljek nála a nevelés terén?
2012. febr. 15. 18:02
 4/12 Akiteki ***** válasza:
53%
Divatosnak, annak minden hátrányával együtt.
2012. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem is divat kutyának hívnám, hanem sablon kutyának, karöltve a labradorral. Mondhatni nincs benne kihívás,ami a nevelését illeti. Ácsingózik az ember után. HA egy oylan kutyát akarsz,ami egyszerű mint egy pofon, szolga lelkű. Ha azt akarod hogy állandó játszótársad legyen,ami lesi minden szavad akkor ideális. HA egy kicsit önérzetesebb kutyára vágysz,akkor nem ezaz!
2012. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és megfontolom:))
2012. febr. 15. 18:36
 7/12 Akiteki ***** válasza:
Azért láttam én már neveletlen goldent is.
2012. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pár házzal odébb van egy olyan golden kan, aki minden másik kutyának nekimegy és szétszedi, megnézném, meg tudod-e nevelni.
2012. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a gyerekek miatt választottam goldent, de azóta is minden nap örülünk, hogy hozzánk került. Imádjuk, nevelhető, bújós, lesi minden szavunk, pedig egy energiabomba. De azt a séták közben kiéli, semmi gondunk nincs vele. Nagyon jó tenyészetből van.
2012. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem ezt a fajtát, udvarias, okos, játékos, szeret örömet okozni. Olyan gazdinak ajánlott, akinek van sok ideje foglakozni vele, nagyon társaság szerető. Sok figyelmet igényel, cserébe ő is figyelmes típus: hűséges, szófogadó kutya. Minden tevékenységet, nagy lelkesedéssel végez. Részletesebb fajtaleírást itt találsz még: [link]
2012. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!