Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kölyökkori színéhez...

Akinek kölyökkori színéhez képest felnőtt korára megváltozott a kutyája színe, ez mikorra következett be?

Figyelt kérdés

Nekem van egy fekete-fehér havanese kutyám, de már nagyon sok helyről hallottam, hogy az ő kutyája is fekete volt, aztán ezüst színű, vagy teljesen fehér lett. Ezt lehet már kölyökkorban látni? Nem örülnék, ha kifehéredne, bár ugyanúgy szeretném!:) Mennyi idős kortól lehet észrevenni a változást?

Ő lenne az: [link]


2012. febr. 16. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akiteki: Köszönöm szépen :)
2012. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kicsit sok lett az amúgy a mondataimban!:D De azért remélem értitek!:P
2012. febr. 16. 18:48
 13/17 A kérdező kommentje:
Kezdem úgy érezni, hogy nem nekem szólt ez a dicséret!:( Na de sebaj, tényleg édes a kutyusod Blue.:)
2012. febr. 16. 19:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Jaj,hát bocsánat,lehet,hogy neked :)) Csak el is felejtettem,hogy te is tettél ki képet a kutyusodról :) A tied is nagyon szép kutty :) Sajnos az én kutyusom meghalt,de emléke örökké élni fog :(
2012. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon sajnálom!:( El sem tudom képzelni milyen rossz lehet!:(
2012. febr. 16. 20:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz,pedig ebben az évben lesz 2 éve :( Megmérgezték,mikor két éves volt :( Mire kiért az orvos meghalt..
2012. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát ez szörnyű!:( Nem értem hogy lehetnek ilyen kegyetlenek az emberek.:,( Nálunk is folyamatosan dobálják a moslékot, a kenyeret, zöldség héjakat a park közepére, ahol a kutyákat sétáltatjuk itt a lakótelepen. Nem értem miért zavarja a szemüket és mit oldanak meg vele, ha egy-két kutyát megölnek. Azon kívül, hogy mérhetetlenül szomorúvá tesznek néhány gazdit.:( Nagyon remélem, hogy nekem még nagyon-nagyon-nagyon sokára kell átélnem ezt!
2012. febr. 16. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!