Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vezényszavakat/ "paranc...

Milyen vezényszavakat/ "parancsokat" ismernek a kutyáitok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ide, ül, fekszik, áll, marad, lábhoz, akadály, hopp, hang, keresd, fogd, ereszd, pfuj, iszik, pisil.
2009. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ide, menj innen, helyedre, ül, fekszik, pacsi, ugrik, ne ugorj, nem nyal (:D), hallgass, ereszd, kapd el, hozd ide, keresd. Udvari tacsi, anyósomé, 2 éves. :)
2009. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyere ide, menj a helyedre, hozd ide a labdád. Ennyi.

Mivel öreg nénié volt 9 évig a kutya ő nem tanította, aztán meghalt és hozzám került, ennyit sikerült tanítani neki. Skót juhász.

2009. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos spániel:

nem, gyere, maradj, hozd ide, ereszd, keresd, figyelj, ki jön?-ki az? , szia,

2009. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
gyere,fut,ül fekszik,hami,kaja,séti/séta,kérsz/kapsz,hozd,ereszd,tolat,laszti/labda,hol a pingvin?,hopp,menj apához/anyához,hagyd,nem szabad,fuj,és a kedvencem az "alvás!",ilyenkor mind a 3 kutyám lefekszik a helyére:)
2009. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt a kifelé/befelé,csönd legyen,stop,figyelj!,hol a cica?
2009. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy 2 éves husky keverék,megcsináltam vele a kutya iq tesztet,és hát zseninek bizonyult a drága
2009. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

gyere ide, állj, ül, fekszik, hoppi, futás, fúj, nem szabad, hol van? keresd, hol a cica/gazdi/apa/anya

és ismeri a párom telefoncsörgését, akkor tudja, hogy készülni kell, mert hamarosan indulunk:) ja, és csivava:)))

2009. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

kifelejtettem: itt gyere mellettem, kifele, és a legfontosabb: KAJA :)

14:18 vagyok

2009. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ül, feküdj, marad, gyere ide, lábhoz, áll, állj (a kettő nem ua.), hozzd ide, fogd meg, ereszd, labda, cica, madár, mit akarsz?, ugass, helyedre, nem, pfúj, keresd/szimat, hopp, karika, körbe, piti, érint, nézz ide, puff (halottnak tettetés), kaja, lefelé, vár, pacsi, kérsz?, mit csinálsz!?, hogy fekszel!?, tükör kb ennyi. De még sok helyzethez kötött szót megértenek ill. kézjeleket.

Ja és egy 8 éves labim és egy 4 éves német juhász-labi keverékem van:)

2009. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!