Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák felismerik, hogy egy...

A kutyák felismerik, hogy egy ember férfi vagy nő?

Figyelt kérdés
Ha igen, miből? A hang vagy a viselkedés meghatározó?
2012. febr. 16. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szagról


a kutyáknál a szag,látás,hallás sorrendje van..

2012. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Akiteki ***** válasza:
17%
Szerintem totál nem érdekli őket. Kivéve, ha menstruál a nő. Akkor jeleznek a kanok.
2012. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akiteki: ezt nem is tudtam xD De amúgy szerintem felismerik, mert a keverék kutyusom jobban kijön a nôkkel, hamarabb elfogadja ôket :)
2012. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, felismerik. Ismerek olyan kutyát, aki fél a férfiaktól, a nőktől pedig sose. Befogadott kutya, biztos voltak rossz élményei férfiakkal. Szóval felismerik, és nem biztos, hogy csak szag alapján.
2012. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha nem csak szag alapján, akkor még mi alapján?
2012. febr. 16. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen felismerik, sőt szerintem a cicák is.

Soskszor könyebben barátkoznak nőkkel, és rengeteg kutya tart a férfiaktól.

Viszont valamelyikek pedig inkább a férfiakhoz vonzódnak, mert határozott, erős embert keresnek, aki falkavezető lehet, és úgy érzik, hogy meg tudja véddeni őket :)

2012. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem is első látásra, de valahogy talán viselkedés/mozgás alapján is lehetséges, hogy felismerik. Pl ez a kutya, akiről írtam, hogy fél a férfiaktól, ő már messziről felismeri a őket. Sőt lehet, hogy hang alapján is.
2012. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen fel ismerik!
2012. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
felismerek, szerintem látás alapján.
2012. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

simán felsimerik,sőt még a csirkék is,

nagynénéméknek voltak csirkéi,meg egy kakas is.nagybátyámat a kakas mindig megkergette de a nagynénémet sose.mindig ő ment be a tojásokért:D

valami nemtudom mi alapján nem biztos h csak a szag miatt,mert pl a csirkéknek nem jó a szaglásuk.de valahonnan minden állat tudja...

2012. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!