Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ember/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember/férfi lennék?

Figyelt kérdés
Mert én nem tudom. 21 éves férfi létemre nem szeretem a sört, bort stb, nem érdekel a foci, nem érdekelnek az autók, nem bámulom meg a "jó nő"ket az utcán, nem akarok minél több valakivel szexuális viszonyba keveredni. Nem izgatnak fel a magazinokban szereplő agyonretusált, üresen tekintetű csajok. Nem szeretek társaságban lenni, mert úgy gondolom az ember nem bízhat meg sok mindenkiben, anélkül meg mi értelme? A felszínes kapcsolatoknak meg ilyen "bratyizásoknak" mi értelme? Én nem látom. Ezek miatt úgy érzem hibásan működöm. Félek, hogy unalmas vagyok. Itthon ülök és a neten olvasok különféle témákban, vagy zenét hallgatok, néha filmet nézek, ha jó idő van letekerem a szokásos ~20km-es útvonalamat biciklivel és ennyi. Minden apróságon tudok rágódni, filozofálni, hogy mi miért történt, hol az összefüggés stb. Szinte minden embernek meg akarom érteni a gondolatait, tetteit, és ha ez nem megy, akkor hülyének érzem magam. Nincsenek céljaim, fogalmam sincs mit kezdjek magammal, hogy mi az életem értelme. Végzettségem kimerül 10 osztályban, mert folyton kiközösítettek meg nem érdekelt és egyszerűen otthagytam az iskolát. Nem szeretem magam, másokat jobbnak látok, ami abban is megnyilvánul, hogy pl úgy érzem mindenki magasabb nálam, pedig 180 cm vagyok. Próbáltam már rávenni magam az öngyilkosságra, de úgy érzem csak felfordulást okozna az egész temetés meg mindenféle ilyen formaság.
2012. jan. 30. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Az első 5 sor felolvasása közben párszor felsikítottam.
2012. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Te egy jó ember vagy de tényleg, csak egy a nagy baj, hogy a lányok legnagyobb része a csibészeket, az úgymond rosszfiúkat kedveli. Ez a nagy gond öcsi. De biztosan lesz lány, aki majd megszeret téged is.
2012. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért öngyilkos ne akarj lenni, mert az csak a rossz és keserves emberek fegyvere.
2012. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem egészen egyszerűen úgy tűnik, hogy baromira céltalanul lődörögsz az életben, hogy majd egyszer csak lesz valami... Az irományod első felével (nem vagy nő faló, piás, bulizós srác) nincsen semmi baj, azzal viszont akad, hogy nem vágysz társra és emberi kapcsolatokra. Nem kell jópofizni és bratyizni mindenkivel, de nem árt ha az embernek van 1-2 barátja, esetleg párja, akit imádhatsz.

Ha nem a sebeidet nyalogatnád és mások problémáival, illetve véleményével lennél elfoglalva, hanem találnál célokat az életedbe, nyitnál a világ felé, akkor lehet kevésbé éreznéd magadat rosszul a bőrödben.

2012. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem csináltál semmi rossza, nem ártottál senkinek, így nem vagy rossz ember sem!


Ne másokhoz hasonlítsd magad, mert ki tudja, hogy ők jók-e.... meg ugye kinek a szemében...


Szerintem boldogabb lennél ha tudnád mit szeretnél elérni az életben, mi az amid még nem volt, amit még nem tapasztaltál meg... ha tisztázod magadban ezeket a dolgokat, akkor csak módszer kérdése, hogy elérd őket.

2012. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Társra valóban szükségem lenne, meg 1-2 igazi barátra is, de nem tudom kiszűrni az ilyen embereket.
2012. jan. 30. 16:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Most mit csinálsz? Dolgozol?
2012. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hori te vagy az??? :D:D
2012. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem csinálok semmit.
2012. jan. 30. 16:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd le az érettségit esti tagozaton, és ott hátha találsz magadnak havert! Aztán válasz szakmát ami érdekel téged vagy tanulj tovább hogy vidd valamire az életet!

Ne ilyeneken gondolkozzál!

2012. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!