Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mien kutyát kéne vennem ami...

Gugyuga kérdése:

Mien kutyát kéne vennem ami nekemis ideális?

Figyelt kérdés

Szeretnék eggy kutyát de nem tudom hogy miet.

Valami olyasmi kéne ami öleb és nem nagyon drága.?


2012. febr. 17. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Corgi vagy tacsi? Azoknak rövid szőrük van, és lakásban is tarthatók. Bár a tacsi kotorékeb....Esetleg ott van a csivava is, de az egy elég idegbeteg kutya. Szerintem nézz körül menhelyen, ha nem akarsz költeni, sok aranyos kutyust találni!
2012. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Lehetnek fajtiszták is menhelyen, de mért számít ez? Mért csak a fajtiszta kutya kell mindenkinek? Különben is, ha menhelyről viszel ki kutyát, nem kell ebadót fizetned.
2012. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszike
2012. febr. 17. 13:56
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja igaz nem is kell ebadot fizetni :)
2012. febr. 17. 13:57
 15/20 A kérdező kommentje:
Corgi? azmeg mien kutya? Tacsim már volt csak sajna meghalt.... Törpe tacsko volt fajtatiszta.
2012. febr. 17. 13:58
 16/20 A kérdező kommentje:

Jag megnéztem tök aranyos lehet hogy ezt fogom vállasztani.

De ugye menhelyen inkább még kölyök kutyát mert felnőtt haraphat is.

2012. febr. 17. 14:00
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked egyelőre semmilyen kutya nem kell. Olvasgass a kutyákról, nevelésükről, menj ki menhelyre, nézeldőj aztán majd ha elég tájékozott leszel, válassz.

Mint tudjuk, kutyát nem kötelező tartani.10 rugóért pedig semmilyen kutyát nem kapsz. Ha nem akarsz többet szánni rá irány a menhely. Ha nem tudsz többet szánni rá, inkább ne tarts kutyát.

2012. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért, de tisztában vagy vele, hogy mennyibe kerül egy kutya tartása?
2012. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igen tisztába vagyok vele. És az is igaz hogy minek a fajta tiszta kutya amikor keverékböl is van sok szép és aranyos nemtudom még hogy mien legyen az ideális de még gondolkozok rajta.

És mindenkinek köszi szépen

2012. febr. 18. 08:09
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát énmég csak most kezdem a kamaszkort szoval még nem valami nagy a zsebpénzem de a szüleim fizetik nekem a kutya tartását.
2012. febr. 23. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!