Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam kiskutyát, és szeretnék...

Kaptam kiskutyát, és szeretnék tanácsot kérni, hogy mit etessek vele, hova rakjam őt le aludni, és mibe?

Figyelt kérdés
Máltai selyemkutya. Mikor kell őt orvoshoz vinnem?

2012. febr. 17. 13:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, hogy inkább megkérdezem. Mint, hogy valamit elrontsak. De hát, azonnal "lekiabálták" a fejem, hogy miért hozták ilyen hamar el a kutyust, stb.... :)
2012. febr. 18. 09:26
 12/12 anonim ***** válasza:

Na azt éppenséggel pont én írtam (aki azt is, hogy nem volt kár kérdezni...:) Tényleg túl korán lett elválasztva, ez tény. Az ilyen kutyák többségével sok gond szokott lenni, leginkább az, hogy elkezdenek nagyon durván játszani. Harapni fog, mert azt gondolja, hogy az is a játék része. Ha 8-9 hetes koráig az anyja mellett van, akkor ő megtanította volna, hogy hol a játék határa. Neked nagyon nehezen fog menni, nehéz olyan visszajelzést adni a kutyának, amiből megérti, hogy nem haraphat erősen.

Nem biztos, hogy így lesz, csak nagy rá az esély:)

2012. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!