Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt olyanok akik az...

Vannak itt olyanok akik az ágyukban engedik aludni a kutyájukat?

Figyelt kérdés
Eleinte kizártnak tartottam, hogy felengedjem az ágyamba. De már nem tudok nélküle aludni. Ez gáz? Beteges? Egészségtelen?
2012. febr. 13. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Igen az. Csomó olyan paraziták, élősködők, férgek vannak, illetve lehetnek a kutyádban, amik rájuk nem káros, de rád igen. Ne aludj a kutyával!
2012. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Hogyha tiszta akkor semmi baj vele, nekem is ágyban alszik a pitbullom.
2012. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is ágyon alszik a kutya, de nem az enyémben, hanem egy másik ágyon, amit annyira nem használunk, csak ritkán :)

Nem tudok vele mit csinálni, amíg ébren vagyok, addig a földön fekszik, amint elalszok, vagy látja, hogy már félálomban vagyok, nem mozdulok nagyon, ugrik az ágyra :D

Reggel meg mikor felkelek, és látja hogy már mozgolódok leugrik onnan, és úgy tesz, mint aki a földön aludt :D

2012. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
92%
Én 5éve alszom együtt a kutyimmal eddig semmi bajom nem volt.Nem szeretek egyedül aludni és ő se ha kizárom kaparja az ajtót egész éjjel://
2012. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak ;)
2012. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy beteges. Én a mangalicáimmal alszom együtt.
2012. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16 éve alszom a kutyáimmal (2 van), soha semmi problémám nem volt emiatt.
2012. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minden este együtt alszunk. :) Akinek nincs kutyája, az ezt nem értheti... :))
2012. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is együtt alszok a kutyáimmal, már egész kis csitri korom óta. Ha tiszta, egészség, normálisan tartott kutya, nincs és nem is lesz semmi baj.

És imádom a sok hülye lepontozót, akik látszólag rühellik ezt, hogy valaki ilyen kapcsolatban legyen a kutyájával. Nekem is jöhet a lepontozás nyugodtan!

2012. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
:8 Fujjjj....már bocsi. Nem gáz vagy egészségtelen vagy hasonló csak érted, undorító, pedig én pont az a fajta vagyok akit nem érdekel ha egy kutya arcon nyal vagy ha a kutyaház mélyébe kell mászni, de a tiszta ágyamba egy kutyának úgy érzem semmi keresni valója.
2012. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!