Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel és hányszor etessem?

Mivel és hányszor etessem?

Figyelt kérdés
10 hónapos kuvasz,az Acanát nem szerette,mivel etessem,ami jó neki?szoktam neki húst is adni,hányszor etessem egy nap?
2012. febr. 17. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kiskorában mit adott neki akitől vetted?. [link] lehet mintatápokat rendelni, kb 1,5 marok tápot feladnak postán.

vagy keress egy gazdasági boltot ahol kimérve kapsz kutyatápot és 1-2ből vigyél haza

2012. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és hogyan lehet mintatápot ? am. Eukanubát kapott
2012. febr. 17. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Én Brit Care-t adok a kutyusomnak, nagyon szereti, hypoallergén, csak jókat tudok mondani róla. Olcsóbb is, mint az Acana, de szuperprémium minőség.

Napi 2x adj neki enni.

Itt meg tudod nézni a tápot.

Milyen fajta a kutyusod?


[link]


Ha érdekel a táp, a dogshop-nál a legolcsóbb és ingyen kiszállítják.

Ha etetési útmutató érdekel, szólj és belinkelem az angol oldalt..

2012. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kuvasz,márt néztem ezt a tápot,és nagyon szímpatikus
2012. febr. 17. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Akkor neki is az való, mint az enyémnek :) - nekem bullmasztiffom van, 7,5 hónapos.


A kakija is teljesen jó, imádja is és gyönyörűen fejlődik tőle.

Junior Large Breed táp kéne nektek. Mekkora lesz egy kuvasz? 40-50 kg? Ez esetben olyan 530-590 gramm lenne a napi adagja 1 éves koráig, utána fokozatosan egyre kevesebb. Pl. 1,5 éves korától 360-540 gramm...

2012. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
regisztrálsz a webkutyára és írsz nekik egy e-mailt hogy miből kérsz mintatápot és kipostázzák neked. vagy pedig van egyes tápokból 300g-os kiszerelés is. vagy 1kg. Próbált ki a Happy Dogot...
2012. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi Happy Dogról váltottunk, a Baby tápjával nem volt gond, de a junior tápjánál észlelhető minőségromlás van és sajnos nem csak én tapasztaltam ezt.
2012. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy nem szerette? Ki ő valami kiskirály?? Majd hozzászokik. Végtétre is egy kutya... Enni erővel csak lapockát és farhátat adj neki mert csak azt eszi meg mert a a táp az büdös.


10 hónapos, szóval már elmúlt egy éves éppen ezért elég napi egyszer és a tápos zsák oldalára rendszerint rá van írva az adagolás. Ha már váltani akarsz akkor: Dog Chow. Én is ezt adom, és viszonylag jó áron, jó minőség.

2012. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó! Nem tudom hogy vagy vele, de nálam 1 év, az 12 hónap, tehát még nincs 1 éves a kutya...
2012. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hasmenése volt tőle
2012. febr. 18. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!