Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSÉG! 3 hónapos kiskutyám...

SEGÍTSÉG! 3 hónapos kiskutyám megevett egy kb 2 cm-s üvegszilánkot! Mitcsináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Semmit nem tudsz, csak reménykedni, hogy távozik a széklettel. Figyeld, nem vérzik-e. Ha a legkisebb vérzést is tapasztalod, azonnal vidd orvoshoz.
2012. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Etess vele kenyeret, és itass vele sok tejet hátha kifossa...


Aztán kakaót is tegyél bele, onnan fogod látni, hogy már végigért rajta, amikor már sötétbarnát nyom ki.

2012. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Több eszed is lehetne, például a telefonkönyvből nézhetnél egy ügyeletes állatorvost és megkérdezhetnéd mondjuk tőle, nem a sok önjelölt sarlatán válaszaiban bízni.
2012. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ügyelet, minél előbb. Bele is pusztulhat.
2012. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Sürgősen meg kell műteni!
2012. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Az üvegszilánk könnyen elvághatja a nyelőcsövet, a gyomrot, a beleket. És bár én nem értek hozzá, nem vagyok orvos, de nekem az tűnne logikusnak, ha a szilánk nem kényszerülne mozgásra, nem segítenéd elő még különféle dolgokkal a vándorlását, mert annál nagyobb lenne az esélye, hogy ha eddig nem is, akkor eztán sebeket fog ejteni. A bél egyre szűkül, a szilánk pedig nagy, én így laikusként is kicsi esélyt látok arra, hogy épen megússza a kutya ezt, ha te nem fordulsz segítséghez. Szóval azonnal rohanjatok orvoshoz, ha eddig ez el is maradt!
2012. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Mindenképp hívj fel egy állatorvost. Majd írd meg légyszi mi lett, mert izgulok a kiskutyusért.
2012. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem minnél előbb vigyétek el orvoshoz,meghogy 2 cm?????az marha nagy ám,ha egy kutya lenyeli!!!
2012. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
84%
Azonnal vidd állatorvoshoz!!
2012. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

A perisztaltika beforgatja helyes irányba, ettől függetlenül van kockázata.

Egyébként igaza van annak, aki azt írta, orvosi problémákkal nem a neten kell kutakodni, hanem dokihoz kell fordulni.

2012. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!