Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát vegyem meg a...

Melyik fajtát vegyem meg a kettő közül egy erősen kutya szőr allergiás kislány mellé?

Figyelt kérdés

Havanese legyen vagy pedig máltai ?

Melyik a barátságosabb ? Saját tapasztalat érdekelne!


2012. febr. 18. 16:51
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy tenyésztőt és az ő lánya és férje is allergiás a kutyaszőrre . Pedig náluk jelenleg több mint 3 havanese kutya van. És az orvos mondta hogy elég drága , de meg lehet oldani az allergiát. Kifizetem és megveszem a havanese kölyköt. Köszönöm a semmitmondó válaszokat!!
2012. febr. 18. 17:16
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi a drága? Az allergia elleni gyógyszer illetve injekció? Te képes lennél gyógyszerekkel tömni a gyerekedet, helyett hogy az egészségét helyeznéd előtérbe, és hanyagolnátok a kutyát? Atyaisten.
2012. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy ilyen emberek vállalnak gyereket. Sajnálom a kislányt.
2012. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
A pofám leszakad. És felelős szülőnek tartja magát. Beszarás.
2012. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

vegyél ilyet: [link]

És van olyan amin nincs is szőr.

2012. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

A kínai meztelenkutyára egész biztosan nem lenne allergiás a kislány, a szőrös változata is hipoallergén. Ami még jó lehet, az az uszkár, mivel egyáltalán nem hullik a szőre, nagyon intelligens, gyerekbarát kutyák, én biztosan ilyet vennék a helyedben. Ezeknek a kutyáknak a szőre nem okoz allergiát, mondjuk lehetséges, hogy nagyon durva allergia esetében igen. A havanese-ben nem vagyok biztos.

Abban nem értek egyet a többi válaszolóval, hogy akkor egyáltalán ne is legyen kutya, ha szegény gyerek allergiás. Sok allergiás ismerősöm van, aki tart kutyát és bár a többi kutya szőrére allergiás maradt, de a sajátjára egyáltalán nem.

2012. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan vannak ilyen hülye emberek? Szerinted csak akkor vált ki allergiás reakciót valami, ha beszippantod?

Vagy csak nézni fogja a kislány a kutyát?

2012. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

figyu én is alergiás vagyok igaz h van ktuyám de nem lakásban,hosszu távon beffulladok és feldagadnak a szemeim,de nemmondok le rola soha emiatt:)


Viszont sztem ha MÁR tudod h alergiás akkor ne vegyél,lehet h az ismerősödéknél igy müködik de ez egyedfüggő és nem a szőr hosszátol függ az allergia. Szerintem ha már tudjátok h allergiás a gyermeked ne kockáztasd egy perrcig sem az egszségügyi állapotát. Vagy kezeljétek ki akupunktruás kezeléssel. Mert ha pár nap alatt ő is befullad ne talán tán komolyabb tünetek jönnek akkor ujra számolthatunk egy utcáradobott kutyussal:s Gondold át h mi éri meg és ne másokra alapooz h náluk h működik,ez telejsen változo kinél mi mennyire erősen jelentkezik.

2012. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Akiteki ***** válasza:
100%
Hiába írogattok neki, ő már eldöntötte, hogy fontosabb, hogy igent mondjon a gyerek minden kérésére, mint az egészsége.
2012. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
35%
A gyerekét a kérdező ismeri, Ő tudja eldönteni, hogy mennyit jelentene neki egy kutya. Képzeljétek magatokat egy olyan gyerek helyébe (talán néhányan pont ilyen gyerekek voltunk), akinek minden vágya egy kutya. DE! Nem kaphatja meg, mert LEHET, hogy beteg lesz tőle. Nem adnátok esélyt meg neki az esélyt, hogy megbizonyosodjon róla? Gondolom a betegsége miatt sok más mindenről is le kell mondania a gyereknek.
2012. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!