Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van rossz tapasztalata...

Kinek van rossz tapasztalata egy menhelyről, ahonnan kutyát, cicát szeretett volna kihozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 18:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

2 menhellyel volt rossz kapcsolatom.

Az 1iknél önkéntes voltam, kutyákat sétáltattam. És csak addig volt ez jó, amíg nem szóltam senkihez, mert én nem tudhatok semmit, pedig már ott voltam egy ideje. Az emberek, akik ott dolgoznak(rendesen), mintha a kukából másztak volna ki, és nekik semmi sem jó. Egy érdeklődő hozzám fordult, mert rajtam kívül nem volt ott 1 gondozó sem a közelben. Kistestű kutyát szeretett volna és elmondtam merre vannak. Erre hirtelen megjelent vhogy a semmiből a kukából mászós kinézetű és közölte velem, hogy nekem csönd van, nem beszélhetek senkihez. Ez volt az egyik. A másik, hogy ugyanitt nem nem foglalkoztak úgy a kutyákkal, ahogyan hirdetik magukat, kölyköket összezsúfolnak egy helyen, és nem veszik észre, hogy az egyiknek már kilátszanak a bordái, mert a többi kutya eleszi előle a kaját. Én és 1 sétáltató zárás után etettük meg őket konzerv eledellel, ami tilos, de hát nem néztük tétlenül azt a kutyust, hogy nem jut rendesen kajához. Szóltunk nekik, hogy csináljanak vmit. "jó, majd külön tesszük őt". Ráadásul a sok kölyköt egy jámbor,nyugodt kanhoz tették őket, akinek ez nem tett jót. Utána nem tudom mi lett, mert eljöttem onnan, nem bírtam. Ráadásul még csak meghívót sem kaptam a rendezvényekről, pedig mindenki kapott. Mindegy, nem miattuk mentem oda, hanem a kutyák miatt. Hirdetik, hogy úgy adnak ki kutyát, hogy lakcím,szem. ig. stb. De az eredetiségét már nem ellenőrzik. Így adtak ki egy nj kölyköt egy állatkínzónak, aki drogos, sitten is volt stb.

Másik menhely sztori: kutyát szerettem volna örökbefogadni, el is mentünk vidékre messzire megnézni.Ugye a kölcsönös szimpátia stb, kérdezgetjük egymást. Ezzel nincs baj. Egy szobás lakásban vagy 20 kutya zsúfolódott meg a csaj, nem volt tisztaság... Sebaj. Nem beszéltünk meg időpontot, mikor hozzák a kutyát, pedig így kellett volna, egyeztetni, hogy otthon legyünk. Majd csörgött a telefon és közölték velünk, ekkor és ekkor hozzák a kutyát. Minden előzetes egyeztetés nélkül. De mi kértünk másik időpontot, mert ünnep lévén meghívásunk volt és nem voltunk otthon. Majd ezután közölték, hogy akkor a második gazdijelölthöz viszik a kutyát.. grrr eléggé ideges lettem, mert már minden megvolt a kutya érkezéséhez, ami kellett. Bele is írtam a topicjukba, hogy ezt nem kellett volna, nyomdafestéket nem tűrő szavakkal. Nem tudom mire volt ez jó. Mit képzelnek ezek. Hát ennyi, röviden :-)

2012. febr. 19. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!