Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya amiben 0 a...

Van olyan kutya amiben 0 a területvédő ösztön?

Figyelt kérdés
Amit nem érdekli hogy bemennek a területére, és nem is támadja meg a betolakodókat, még csak meg sem ugatja őket. Van ilyen?
2012. febr. 18. 18:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fakutya.
2012. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi goldink ugat, és ezért nem mer bejönni senki, csak az ismerősök, mert ők már tudják, hogy úgysem bántja őket, hanem jól összenyalja :D
2012. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
labradorok, bernáthegyik jellemzően ilyenek. persze van kivétel.
2012. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mailerdeamon ***** válasza:
Biztos jelez némelyik, de én agarat még nem hallottam amiatt ugatni, hogy valaki bejött az ajtón. Azt el sem tudom képzelni, hogy embert megtámadnak.
2012. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a terápiás kutyák ilyenek.
2012. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Nálam a collie ilyen, bár néha ha olyan kedve van ugat, de bárki odamegy a kerítéshez vagy akár bejön az udvarra körbeugrálja és hízeleg neki.
2012. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az én rotim ilyen volt. Bárki jött, a fenekét csóválva rohant elé, és kísérte az ajtóig, akár ismerte, akár nem. Közben össze-vissza nyalta a kezét. Ugatni max. akkor hallottam, ha játszottam vele.

Most egy retrieve-újfi keverékem van, szinte ugyanígy viselkedik.

2012. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem fajta, hanem személyiség függő.
2012. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
És nem csak személyiség függő hanem nevelés függő is. Mert egy kaukázusit vagy középázsait hiába nevelsz úgy akkor is benne marad az ösztön. Viszont egy kevésbé területvédő kutyát simán lehet alakítani, de persze az is ugyanúgy jelezhet és maximum össze-vissza nyalja a "betolakodót" :)
2012. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Akiteki ***** válasza:
Husky. Azt szokták mondani, hogy segít a betörőnek kivinni a holmit.:)) De még a postást is képennyalják a kapun keresztül.
2012. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!