Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire terrier...

Amerikai Staffordshire terrieremnek (kan) milyen nevet adjak? A lényeg, hogy méltóságteljes legyen.

Figyelt kérdés
Nem buksi, morzsa, pamacs, bundás hasonló neveket várnék.Köszönöm.
2012. febr. 18. 20:32
1 2
 11/20 aulac ***** válasza:

Örülök, hogy felelősségteljes kutyatartó vagy.

Itt találsz elég sok kutyanevet ABC sorrendbe szedve.

Keresgélj:

[link]

2012. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott az,hogy akár a törzskönyvi nevéből is lehet,egy méltóságteljes nevet kreálni :) Persze ha van neki :)
2012. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azt szoktam mondani, hogy az adott fajta származási helyére utaló neveket érdemes adni (pl. egy husky ne legyen már Zeusz, hanem pl. Odin) de egy amerikai staffinak milyen "régi amerikai" nevet találjak? :) Manitu, Quetzalcóatl? Na ne. :)


Rigel. Orion. Altair. Castor, Pollux. Sadir. Ezek csillagok/csillagképek nevei, de a többség mitológiai alakokról kapta a nevét, keress utána a történetüknek, ha érdekel.

2012. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az én Staffordshire terriereimet (2 kan,) Mex,Vince:)
2012. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

10:27-es

Erdetelig Tengónak hívják, meg is tartanám a nevet, ha hallgatna rá, de mivel nem és nem tetszik annyira a név, változtatunk:)

11:08 Igen én is ilyesmire gondoltam ezek nagyon különlegesek és nem hétköznapi:)

2012. febr. 19. 15:05
 16/20 anonim ***** válasza:
Penge, Wasabi,Henrik, Tájfun :D
2012. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nekem a Cerberus (Szerberusz) név nagyon tetszik.(ez a görög mitológiában ismert 3fejű kutya,ami a túlvilág kapuját őrzi) Ezt a nevet adtam volna a kutyusomnak, dobermannak, vagy németjuhásznak, de végül yorkit vettem, így ezt az ötletet elvetettem. :)
2012. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Miltiádész, Filemon, Titusz, Maxim, Fantasztik, Szonik, Szonetta, Megalon, Ezsdrás, Mikádó, Voluta, Taminó, Tétefon, Milagrosz.


Ezek jutottak hirtelen eszembe, szerintem eléggé méltóságteljesek.

2018. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja és: Passzát, Meteó, Makaó, Asimór, Segula, Dáriusz, Otelló, Madison
2018. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Szerintem ezek közül a Passzát, a Megalon és a Milagrosz a legjobb!
2018. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!