Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel Terriernek mennyir...

Jack Russel Terriernek mennyire hullik a szőre és mennyire nehéz szobatisztaságra nevelni? Ez a tartásmód jó lenne neki ( bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném tartani hogy 6-7 órát kint a kertben aztán bent alszik és 4-5 órát bent van ezen kívül napi 2-szer séta, minden nap játszanék vele, tanítanám nagyon sokat :) Szóval kinti benti kutya lenne. Mennyire hullik a szőre és milyen nehéz szobatisztaságra nevelni ( már ha bent van)??

Előre is köszönöm :)


2012. febr. 19. 19:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem is Jack Russel Terrier kutyám van(lány),amit a házban tartok.Hallottam már ilyen fajtájú kutyát,akinek már 6-7 gazdája volt,mert egyszerűen elviselhetetlen volt szegény.Szerencsére az én kutyám még az átlagos kölyökkutyáknál is jobban viselkedik.Nem rág szét semmit,nem ássa fel a kertet,már szobatiszta,de akkor sem tett nagyobb károkat a házban.Nagyon okos,és könnyen tanítható(ezt bizonyítja,hogy sok filmben,reklámban is szerepelnek),viszont nagyon sok energiája van,amit a sok játékkal,és sétáltatással le kell kötni.Viszont hiába rövid a szőre sokkal,de sokkal jobban hullik,mint egy hosszú szőrű kutyáé,és ez nem csak vedlési időszakban van(mert ennek a fajtának nincs ilyen)hanem télen-nyáron hullik,és mindenhol megtalálható a házban.
2012. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sundens válasza:
A szőre az hullik, de nem látszik. Ha az öledbe veszed 2 percre, meglátod. Én is szokom a szobámba felhozni. Rakj ki neki egy nagyobb szögletes gumi valamit vagy nagy valamit, és ha oda csinál, egy idő után megszokja hogy oda kell.
2013. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!