Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire bíztok a MEOE-ban?...

Mennyire bíztok a MEOE-ban? Úgy gondoljátok, hogy csak is fajtatiszta kutyákkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 19:55
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Megfontolom bár kétlem, hogy befolyásos emberrel tennének valamit. Én ezekből a feljelentésekből mostanában megjöttem. Egy ocsmány helyen szaporító emberkét jelentettem fel és kb még én voltam a szar... Semmit nem csinálnak
2012. febr. 19. 20:52
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:44

Nem tenyészteni akar vele. Ahogy írtad, bemutató kutyának szánja. Bár a fene se érti, annak minek törzskönyv....

2012. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mire vagy kíváncsi? Mert az alap kérdést nem értjük, a sztori megvan, de nem egészen világos számomra, hogy mit szeretnél valójában megtudni.
2012. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 Akiteki ***** válasza:
0%
Ezt én sem értem. Meg hogy mire jó. Név nélkül egy másik névtelenre mondani valamit, amit vagy elhiszünk vagy nem. Kérdés meg nincs, tanácsot nem kért.
2012. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Senki sem állította, hogy nem lehet hamis törzskönyvet csináltatni! Útlevelet és személyi igazolványt is lehet, csak épp bűncselekmény.
2012. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
78%

"Vagy elhiszünk, vagy nem."

Á, mert az ilyen lehetetlen ugye? Olyan kanok szerepelnek törzskönyvekben, mint apa, amelyek már nem élnek, a volt gazdáik pénzért árulják a fedeztetési jegyet. Egy egész alom az expresszről, a vásárló személy szuka kutyájának kölykeként, a halott kutya fedeztetési jegyével letörzskönyveztetve. Potom 120.000-ért meg lehet venni a kiskutyákat, amelyeket előtte az expresszen 25.000-ért árultak!


Lehet lepontozni!:)

2012. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
83%

nem kell ezen csodálkozni...a MEOE tett a legtöbbet ebben az országban azért, hogy vígan éljenek a szaporítók, tele legyenek a menhelyek, lerontsák az egész ország genetikai állományát... hivatalos engedélyekkel támogatják az ipari mértékű szaporítást, sőt egy pár vezető még aktívan részt is vesz benne egy MEOE törzskönyv sem garancia semmire Magyarországon

korrupt, hasznavehetettlen szervezet...

2012. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
64%
Igen 27-es, teljes mértékben igazad van, én is ismerek néhány ilyen "tenyésztőt"! Nem egyet, nem kettőt!
2012. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 Mailerdeamon ***** válasza:
Annak az embernek az lenne a célja, hogy fizess neki hogy tk-t szerezzen a kutyádnak? Vagyis hogy "vegyél" tőle? Csak ezt tudom elképzelni, semmi más érdeke nem fűződhet ehhez az egészhez.
2012. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
ha valaki feljelentést tesz azt ne a MEOE-nál tegye(azzal biztosan nem megy semmire) hanem a rendőrségen és a jegyzőnél okirathamisítás, állatkínzás, szaporítás szinte bármelyik vezetőt el lehetne ezekért itélni....
2012. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!